Pielęgnacja włosów z marką Mrs. Potters

Kosmetyki Mrs. Potters
Pierwsze z czym kojarzy mi się marka Mrs. Potters to końcówka podstawówki oraz początek gimnazjum. Wówczas to właśnie ich odżywek używałam najczęściej. Szczerze, nie pamiętam jak się wtedy sprawdzały, tym bardziej chętnie zabrałam się za testy ich szamponów, odżywek i masek, czterech różnych wersji. 


Pielęgnacja włosów z marką Mrs. Potters – Potrójna moc Natury 

Produkty do pielęgnacji włosów Mrs, Potters trafiły do mnie jakieś dwa tygodnie temu. Jak więc możecie się domyślać, nie zdążyłam ich dokładnie przetestować, tak naprawdę dopiero co zaczęłam swoją przygodę z nimi. Niemniej jednak postanowiłam, że zapowiem te produkty i opowiem o ich wyglądzie, konsystencji czy przeznaczeniu. Póki co efekty pozostaną dla nas wielką tajemnicą.

Zatem przejdźmy do podstawowych informacji na temat kosmetyków do pielęgnacji włosów Mrs. Potters.

Do moich rąk trafiły 4 wersje kosmetyków do pielęgnacji włosów Potrójna Moc Natury w tym produkty do pielęgnacji włosów cienkich, zniszczonych, suchych oraz farbowanych. Zanim jednak przejdę do ich przeznaczenia, opowiem o ich wyglądzie zewnętrznym i konsystencji.

Opakowanie i konsystencja szamponów Mrs. Potters Potrójna Moc Natury

Szampony z linii Potrójna Moc Natury mieszczą się w 390 ml, plastikowych butelkach w odcieniu brązowym. Butelki ta przyozdobione zostały etykietami w kolorze beżu. Na nich znajdziemy najpotrzebniejsze informacje takie jak przeznaczenie, sposób użycia czy skład, dzięki czemu nie musimy szperać po Internecie w poszukiwaniu działania. Do butelek dołączono zakrętkę w kolorze złotym z dziubkiem na zatrzask ułatwiającym wydobycie płynu, co jest niezwykle higieniczne. Wizualnie butelki wyglądają elegancko i pięknie prezentują się w łazience. Co znajdziemy wewnątrz opakowań? Gęsty, przeźroczysty płyn, fantastycznie rozprowadzający się po włosach i pieniący się podczas kontaktu z wodą. Jak dla mnie formuła szamponów Mrs. Potters jest idealna, taka jaką lubię najbardziej.
Pielęgnacja włosów Mrs.Potters

Opakowanie i konsystencja odżywek Mrs. Potters Potrójna Moc Natury

Wszystkie 4 odżywki znajdują się w 390 ml, brązowych, plastikowych butelkach, które posiadają dołączony atomizer w postaci pompki. Jego celem jest wydobycie z butelki odpowiedniej ilości produktu. Pompka działa sprawnie, nie zacina się i posiada blokadę, dzięki czemu mamy gwarancje, że nic bez potrzeby się nie wyleje. Na butelkach z przodu i z tyłu naklejona została etykietę w kolorze beżowym, na której znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze informacje ułatwiające użycie odżywki. Całość posiada szatę graficzną charakterystyczną dla marki Mrs. Potters oraz linii Potrójna Moc Natury. Środek butelek wypełniony został kremowym płynem w odcieniu białym. Jego konsystencja jest gęsta, ale nie przeszkadza to w rozprowadzaniu odżywki po włosach.
Pielęgnacja włosów Mrs.Potters

Opakowanie i konsystencja masek Mrs. Potters Potrójna Moc Natury

W przypadku masek do włosów Mrs. Potters Potrójna Moc Natury mamy do czynienia z plastikowymi, 230 ml słoiczkami w kolorze ciemnego brązu. Opakowania te są klasycznie przyozdobione etykietami, jak w przypadku szamponu i odżywki. Słoiki zamknięto zakrętką i dodatkowo zabezpieczono przed przypadkowym wylaniem się maski przeźroczystym wieczkiem. Zawartość słoiczków to gęsty, zbity krem w kolorze biały, przypominający margarynę. Mimo dość twardej formuły, maska z łatwością ląduje na włosach, jedwabiście je otulając.
Pielęgnacja włosów Mrs.Potters

Przeznaczenie szamponu, odżywki i maski Potrójna Moc Korzeni 

Potrójna Moc Korzeni, czyli kosmetyki, których przeznaczeniem jest pielęgnacja włosów cienkich, wymagających wzmocnienia. Działanie szamponu, odżywki i maski oparte jest na 3 składnikach pochodzenia roślinnego: ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z czarnej rzepy, ekstrakt z różeńca górskiego.

Przeznaczenie szamponu, odżywki i maski Potrójna Moc Ziół

W przypadku wersji Potrójna Moc Ziół działanie mamy oparte na soku z aloesu, ekstrakcie z rokitnika jak i ekstrakcie z pokrzywy. Celem tych trzech składników jest pielęgnacja włosów suchych, wymagających odpowiedniego nawilżenia. 

Przeznaczenie szamponu, odżywki i maski Potrójna Moc Polnych Kwiatów

Potrójna Moc Polnych Kwiatów, jak możecie domyśleć się po pasku na etykiecie do produkty do pielęgnacji włosów farbowanych, wrażliwych na zabiegi fryzjerskie. Działanie tej serii oparte jest na następujących składnikach pochodzenia roślinnego: ekstrakcie z dzikiej malwy, ekstrakcie z hibiskusa oraz ekstrakcie z fiołka polnego. 

Przeznaczenie szamponu, odżywki i maski Potrójna Moc Ziaren i Zbóż 

Ostatnia wersja to coś dla osób borykających się z włosami zniszczonymi, które wymagają od nas regeneracji. Działanie kosmetyków Potrójna Moc Ziaren i Zbóż opiera się na proteinach pszenicy, ekstrakcie z lnu oraz mleczka z owsa.
Kosmetyki do włosów Mrs.Potters

Produkty Mrs. Potters nie posiadają w swoim składzie SLES, SLS, silikonów, ani składników pochodzenia zwierzęcego, tak więc są idealne dla wegan. 

Jako pierwszy zestaw do testów wybrałam szampon, odżywkę i maskę do włosów cienkich wymagających wzmocnienia – Potrójna Moc Korzenia. Tak więc recenzji tego zestawu możecie spodziewać się najwcześniej na moim blogu. Chyba, że jesteście w stanie poczekać, wówczas zrobię zbiorczy wpis. Dajcie więc znać jak wolicie!

Ciekawi mnie też czy znacie kosmetyki Mrs. Potters i czy linia Potrójna Moc Natury nie jest Wam obca? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach.

Wszystkie produkty prezentowane dzisiaj przeze mnie dostępne są na stronie Polski Koszyk.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde