Pielęgnacja włosów cienkich Mrs. Potters Potrójna Moc Korzenia

Kosmetyki Mrs. Potters
Pamiętacie mój post, w którym prezentowałam Wam 4 serie kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Mrs. Potters? Wówczas jednie wspomniałam o tych kosmetykach, opowiadając o ich wyglądzie zewnętrznym, konsystencji czy zamierzonym działaniu. Zastanawiałam się wtedy również czy zrobić taki zbiorowy wpis na temat efektów stosowania produktów, czy każdą serię przedstawić osobno. Ostatecznie stwierdziłam, że nie chcę za bardzo mieszać i zaprezentuję Wam każdą linię oddzielnie. Będą to króciutkie wpisy, w których wspomnę o działaniu i efektach stosowania danych kosmetyków.

Mrs. Potters Potrójna Moc Korzenia

Jako pierwszy zestaw do testów wybrałam szampon, odżywkę i maskę dedykowaną do włosów cienkich wymagających wzmocnienia - Potrójna Moc Korzenia. Z racji, że moje włosy są cienkie stwierdziłam, że będzie to doskonały wybór.

Jak już wspominałam seria Potrójna Moc Korzenia ma za zadanie wzmocnić włosy cienkie. Dzieje się to za sprawą zawartych w składzie składników pochodzenia roślinnego, takich jak: ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z czarnej rzepy i mleczko z różeńca górskiego.
Kosmetyki Mrs. Potters

Zacznijmy krótko od szamponu. Mimo, iż nie posiada on w swoim składzie SLS to bardzo dobrze się pieni, co daje nam uczucie dokładnego oczyszczenia włosów i skóry głowy. Już niewielka ilość płynu usuwa wszystkie zanieczyszczenia. Włosy pozostają miękkie, nie plączą się oraz są przyjemne w dotyku. Ponadto kosmyki wyglądają na wzmocnione i tak jakby odżywione.

Jeśli chodzi o odżywkę Potrójna Moc Korzenia to aplikujemy ją tuż po użyciu szamponu na mokre włosy, pozostawiamy na 2-3 minuty i następnie spłukujemy. Efekt jaki uzyskujemy po aplikacji odżywki to wygładzenie, odżywienie i nawilżenie. Włosy również ładnie się błyszczą i nie są obciążone.

Raz w tygodniu przychodzi też czas na zaaplikowanie maski Potrójna Moc Korzenia marki Mrs. Potters. Z racji, że maska ta ma treściwą konsystencję, aplikuję ją na włosy w niewielkiej ilości, by ich nie obciążyć i by nie wyglądały na przetłuszczone. Produkt nakładam na całe włosy i trzymam około 5-10 minut, po tym czasie dokładnie spłukuję. Co do działania maski oceniam ją bardzo dobrze. Włosy po zaaplikowaniu są wygładzone, nawilżone, a efekty widoczne są niemalże natychmiastowo.
Kosmetyki Mrs. Potters

Zestaw Potrójna Moc Korzenia marki Mrs. Potters sprawdza się na moich włosach naprawdę dobrze, dlatego tym bardziej jestem ciekawa jakie efekty przyniosą mi pozostałe serię. Tym razem może wybiorę Potrójną Moc Ziół, albo Potrójną Moc Polnych Kwiatów.

Napiszcie w komentarzach czy znacie serię Potrójna Moc Korzenia marki Mrs. Potters.

Przypominam też, że produkty Mrs. Potters dostępne są na stronie Polski Koszyk.

Koniecznie sprawdźcie poniższy wpis:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde