Długie i gęste włosy w 5 minut – DOCZEPIANE.PL

Doczepiane włosy clip in
Dzisiaj temat, który znajdzie swoich zwolenników jak i przeciwników. Ja należę do tej pierwszej grupy i uważam, że wszystko stosowane z umiarem nie zaszkodzi.

Porozmawiajmy więc o prostej alternatywie zagęszczenia włosów jaką jest zakładanie „dopinek”.

Długie i gęste włosy w  5 minut

Jednym z moich marzeń (już od dawna) jest posiadanie gęstych, długich włosów, które będą wyglądały zdrowo. Kiedyś tak było! Gdy byłam dużo młodsza moje włosy były gęste i lśniły. Niestety po jakimś czasie zaczęły wypadać do tego stopnia, że nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Na szczęście wszystko ostatecznie się unormowało, włosy zaczęły powoli odrastać, ale już nigdy nie powróciły do stanu wcześniejszego. Niemniej jednak cieszy mnie fakt, że problem z wypadaniem się zatrzymał, a moje włosy choć odrobinę zostały odbudowane– jak to się mówi, we wszystkim trzeba szukać pozytywów. Aktualnie na rynku mamy wiele alternatyw, które sprawiają, że nasze włosy zyskują na gęstości i długości. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie użycie doczepianych włosów.
Długie i gęste włosy w  5 minut

Włosy, które prezentuję Wam w dzisiejszym wpisie pochodzą ze sklepu doczepiane.pl.

Doczepiane.pl jak sama nazwa mówi to strona internetowa, na której znajdziemy bardzo duży wybór doczepianych włosów. Co ważne i co wyróżnia ich ofertę, to wysoka jakość. Włosy są gęste, sypkie, lśniące mają piękną kolorystykę i są dobre gatunkowo. Ponadto strona oferuje w 100% włosy naturalne clip in oraz tape, jest to metoda kanapkowa, gdzie włosy ułożone są w jednym kierunki dzięki czemu unikają plątania. Spinki i klipsy umieszczone na włosach są bardzo małe więc praktycznie niewidoczne, ale jednocześnie wytrzymałe.

Jak wygląda przedłużanie włosów metodą Clip In?

Doczepiane włosy clip in to pasma włosów, które jak już przed chwilą wspomniałam umieszczone są na klipsach i silikonie. Jest to metoda, która w dosłownie kilka minut pozwala uzyskać efekt gęstych, długich włosów. Metoda jest na tyle trwała i bezpieczna, że nie musimy martwić się o swoje naturalne włosy. Można by rzec, że jest to prosty sposób zwiększenia objętości włosów samemu w domowych warunkach. To dobre rozwiązanie gdy chcemy delikatnie zmienić chociażby kolor włosów, długość czy grubość.

Przedłużanie włosów metodą Clip In w zasadzie nie jest to nic trudnego, ale sama zdecydowanie wolę gdy zakłada mi je ktoś inny. Wówczas mam gwarancję, że każdy klips zostanie dobrze i równo zapięty. Jeśli jednak musimy zrobić to sami – damy radę!
Długie i gęste włosy w  5 minut
Długie i gęste włosy w  5 minut

W szybkim skrócie:
Na początku warto zobaczyć jak otwierają się i zamykają klipsy, ale jeśli kiedykolwiek zakładaliście spinki na włosy to nie będzie większy problem. Ok, zaczynamy od dolnej linii swoich naturalnych włosów, oddzielając je grzebieniem i wydzielając pasmo wzdłuż głowy. Wsuwamy klipsy w swoje włosy i zapinamy. To samo powtarzamy z kolejną partią. Na koniec sprawdzamy czy nigdzie nic nie wystaje i czy klipsy są dobrze przypięte.
Ściąganie „dopinek” jest równie proste, aby je usunąć wystarczy odpiąć wszystkie klipsy i delikatnie wyciągnąć nie ciągnąc, ani nie szarpiąc przy tym swoich włosów.

Jeśli moje wskazówki nie są zrozumiałe, odsyłam do filmiku instruktarzowego na stronie doczepiane.pl.

DOCZEPIANE.PL – mój wybór REMY

Mój wybór padł na 100% naturalne włosy REMY Clip In 45 cm 170g. Jak twierdzi producent są to najgęstsze włosy na świecie. Ich długość wynosi 45 cm. Co wyróżnia włosy REMY? Ich łuski zamykające się w tym samym kierunku, dzięki czemu każdy kosmyk jest długotrwały, ponadto włosy pięknie dopasowują się do naszych naturalnych kosmyków i co ważne w razie potrzeby można je farbować.
Długie i gęste włosy w  5 minut
Długie i gęste włosy w  5 minut

Oczywiście jak wiecie, ja swoje włosy farbuję już od dłuższego czasu na odcień blond. Nie trudno było mi więc dopasować kolor doczepianych włosów do swoich naturalnych. Od razu wiedziałam, że naturalny blond (nr20), będzie pasował i w sumie miałam rację. Po założeniu „dopinek” na mojej głowie tworzą się piękne pasemka, które ożywiają moją wcześniejszą fryzurę. Włosy stają się natychmiastowo gęstsze i dłuższe, jest to efekt, który bardzo przypadł mi, a nawet mojemu mężowi do gustu.

Doczepiane włosy clip in - nie jest to dla mnie rozwiązanie, które mogłabym stosować codziennie, ale jest to idealny sposób na świetną fryzurę podczas większych wyjść czy fajny dodatek do sesji zdjęciowej, zwłaszcza gdy mamy przerzedzone włosy. Niemniej jednak wiem, że dla niektórych kobiet zakładanie doczepianych włosów to rutyna, co zajmuje niejednokrotnie mniej niż 5 minut.
Długie i gęste włosy w  5 minut

Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o doczepianych włosach. Sama jak już wspomniałam uważam to za świetne rozwiązanie.

Dobrego dnia i do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde