Chroń cerę przed mocnym słońcem! Mgiełka do twarzy SPF 50+ Mesoestetic / Topestetic.pl

Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist
Zdecydowanie, pogoda ostatnio bawi się z nami w kotka i myszkę. Mamy praktycznie koniec czerwca, a nie widać, żeby słońce chciało z nami pozostać na dłużej.  Coś tu jest nie tak! Szanowny „Słońcu” przestań się wygłupiać i pokaż nam jak wygląda prawdziwe lato!

Czuje, że mój apel zostanie pozytywnie rozpatrzony, dlatego dzisiaj przedstawię Wam produkt, który zadba o nasza cerę podczas wysokich temperatur.

Chroń cerę przed mocnym słońcem!

Dlaczego powinniśmy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym? Odpowiedź jest krótka i bardzo prosta! Długie przebywanie na słońcu sprawia, że nasza skóra się wysusza przez co przyśpiesza się jej starzenie i zwiększa się ryzyko chorób skórnych w tym nowotworów. Mając tą świadomość nie powinniśmy się długo zastanawiać i każde nasze opalanie powinno być uprzedzone właściwą pielęgnacją ciała jak i twarzy. Oczywiście mam na myśli stosowanie kosmetyków z filtrami, jakim jest chociażby mgiełka do twarzy SPF 50+ Mesoestetic.
Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist

Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist - mgiełka do twarzy SPF 50+ Mesoestetic

Na szczęście podczas mojego krótkiego urlopu, który sobie sprawiłam przy okazji wolnego 11 czerwca, słońce pozwoliło choć trochę nacieszyć się sobą, a ja przy okazji miałam możliwość przetestowania mgiełki do twarzy SPF 50+, marki Mesoestetic, która ma nie tylko odświeżyć, ale i zadbać o naszą cerę podczas upałów. W końcu jak wiemy słońce nie do końca dobrze wpływa na skórę, a więc trzeba ją przed nim chronić, zwłaszcza gdy lubimy przebywać lub pracujemy na świeżym powietrzu!

Oczywiście jak zwykle zacznę od wyglądu opakowania. Może nie jest on najistotniejszy, ale sama lubię kosmetyki podręczne z wygodnym aplikatorem. W dużej mierze jest to czynnik, który decyduje u mnie o kupnie danego produktu.
W przypadku mgiełki do twarzy SPF 50+ Mesoestetic mamy opakowanie w postaci niewielkiego dezodorantu o pojemności 60 ml z atomizerem wydobywający ze środka płyn. Co ważne, atomizer nie zacina się i rozpyla się na skórze bardzo delikatnie niczym rosa, dzięki czemu możemy nim spryskać twarz nawet gdy mamy wykonany makijaż. Szata graficzna Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist to białe tło, na którym znajdziemy nazwę, logo i informację na temat produktu w kolorze pomarańczowo-szarym.
Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist

Jeśli chodzi o konsystencję mgiełki jest ona bardzo przyjemna i lekka. Początkowo po spryskaniu nią skóry wydostaje się biała pianka, która po chwili zmienia się w tłustą warstwę, ale nie bójcie się - ta warstwa niemalże natychmiastowo się wchłania, dzięki czemu nie mamy efektu lepienia się skóry, ani tłustego filmu. Ponadto, atutem jest to, że nie musimy wmasowywać jej w skórę, a więc można ją aplikować o każdej porze dnia, na twarz czystą, mokrą, a nawet tą z makijażem – gwarantuje nie zepsuje nam go! 

Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist, mgiełka do twarzy SPF 50+ Mesoestetic przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej. Działanie mgiełki oparto na następujących składnikach: Collagenie pro-47, witaminie E, filtrach fizycznych. Jej zadanie polega na ochronie skóry przed promieniowaniem UVA, UVB, HEV i IR. Natomiast dzięki zawartości antyoksydantów posiada też właściwości przeciwstarzeniowe jak i antyoksydacyjne.

Jak już wspomniałam mgiełkę możemy aplikować o każdej porze dnia, na skórę suchą jak i mokrą spryskując twarz, szyję i dekolt co 3 godziny.
Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist

Mgiełka do twarzy SPF 50+ Mesoestetic dostępna jest na stronie Topestetic.pl w cenie 158 zł za 60 ml. Cena wydaje się dość duża, ale mgiełka jest bardzo wydajna i fajnie radzi sobie nawet z mocnym słońcem, a więc warto zainwestować, jeśli zależy nam na zadbanej cerze.

Dajcie znać w komentarzach jak chronicie swoją twarz przed promieniami słonecznymi i czy znacie Mesoprotech Antiaging Facial Sun Mist, mgiełkę do twarzy SPF 50+ marki Mesoestetic.

Koniecznie zapoznajcie się z poniższymi wpisami:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde