Przegląd produktów Gentle Day

Tampony Gentle Day
Już po raz trzeci na moim blogu pojawia się temat tabu, jakim jest higiena osobista kobiet i nielubiana przez nas miesiączka. Mam nadzieję, że kiedyś takie sprawy będą poruszane znacznie częściej i nie będzie to nic strasznego. Póki co, nie pozostaje mi nic innego, jak przybliżyć kilka kwestii dotyczących higieny osobistej. Tutaj z pomocą przychodzi kolejny raz marka Gentle Day, o której już kiedyś pisałam.

Z racji tego, że marka Gentle Day. była już przeze mnie przedstawiana, dzisiaj postanowiłam zrobić mini przegląd produktów które nam oferuję.  

Przegląd produktów Gentle Day


Jak już zapewne wiecie z poprzedniego wpisu, produkty Gentle Day są ekologiczne i posiadają pasek anionowy, który ma właściwości antybakteryjne czy chociażby regenerujące, ale to wszystko przeczytacie tutaj. Teraz skupmy się na asortymencie i zacznijmy od tradycyjnych artykułów higienicznych dla kobiet jakimi to są podpaski. 
Ekologiczne akcesoria higieny intymnej Gentle Day

Naturalne podpaski ekologiczne z wkładkami z organicznej bawełny

Podpaski ekologiczne Gentle Day stworzone zostały po to by zapewnić wygodę i komfort, tym samym gwarantują nam wysoką chłonność i przepuszczalność powietrza. Do wyboru mamy podpaski z paskiem na dzień i na noc, które różnią się od siebie przede wszystkim wielkością; podpaski Teens MINI ze skrzydełkami oraz podpaski poporodowe.
Podpaski Gentle Day posiadają certyfikat Made for Health.

Ekologiczne wkładki higieniczne z wkładem anionowym

Wkładki czyli małe, cienkie i najlepiej niewyczuwalne. Takie są właśnie Gentle Day. Ich zadaniem jest ochrona bielizny przed wydzielinami jak i zapewnienie uczucia komfortu. Wkładki Gentle Day są wykonane z najwyższej jakości bawełny, która pozwala skórze oddychać. W ofercie mamy wkładki: do codziennego użytku i absorbujące z paskiem.

Naturalne tampony bawełniane

Tampony Gentle Day wykonane są w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej, nie zawierają  chloru i szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu ich miłośniczki mogą stosować je bez żadnych przeszkód. Tampony nie wywołują żadnych skutków ubocznych i są bezpieczne. W ofercie Gentle Day znajdziemy tampony w rozmiarze: regular, super oraz super plus.
Ekologiczne akcesoria higieny intymnej Gentle Day

Eko kubeczki menstruacyjne

Kubeczkom menstruacyjnym poświęciłam kiedyś cały wpis, także nie będę się powtarzać i kolejny raz pisać Wam o ich zaletach. Wspomnę jedynie, że na stronie Gentle Day do wyboru mamy 3 kubeczki w 3 rozmiarach.

Oprócz typowych artykułów higienicznych, Gentle Day oferuje nam bieliznę menstruacyjną (majtki i biustonosze), wykonaną z organicznej bawełny, która dodatkowo nasycona jest jonami srebra, zapewniającą ochronę antybakteryjną.

Jak widzicie oferta strony Gentle Day jest naprawdę spora. Tak więc jeśli cenicie sobie dobrą jakość i zależy Wam na ekologicznych produktach zachęcam Was do jej odwiedzenia.

Podobny wpis możecie znaleźć poniżej:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde