Have A Nice Face, krem nawadniający Veoli Botanica - TOPESTETIC.PL

Krem do twarzy Veoli Botanica
Jak wiecie bardzo sobie cenię wieloetapową pielęgnację skóry. Codziennie wieczorem wykonuję kilka czynności, które mają na celu oczyścić moją skórę z wszelkich zanieczyszczeń powstałych w ciągu dnia, jak i makijażu. Jest to mój rytuał, dzięki któremu spokojnie, bez żadnych wyrzutów kładę się spać. Wiem, że po takim oczyszczaniu moja skóra rano będzie wyglądać świeżo. Tak jak i w przypadku oczyszczania, tak i nawilżanie jest u mnie podstawową sprawą. Przy mojej suchej skórze nie obejdzie się bez dobrego kremu.

Tym razem postawiłam na krem na dzień dogłębnie nawadniający Have A Nice Face marki Veoli Botanica.

Wspomnijmy co nieco na temat marki Veoli Botanica

Veoli Botanica, czyli polska marka kosmetyczna, która powstała z zamiłowania do pielęgnacji naturalnej. Ich produkty dedykowane są dla kobiet świadomych, pragnących by procesy starzenia skóry nie tylko się zatrzymały, ale i odwróciły. Skład kosmetyków Veoli Botanica oparty jest wyłącznie na surowcach roślinnych, pochodzących z kontrolowanych plantacji, gdzie otrzymują specjalny certyfikat. Zadaniem marki jest wzmocnienie skóry, zapobieganie jej podrażnieniom czy uszkodzeniom. Veoli Botanica to też przede wszystkim produkty wegańskie i wegetariańskie, pozbawione alergenów i szkodliwych składników.
Krem do twarzy Veoli Botanica

Have A Nice Face, krem nawadniający Veoli Botanica

 

Opakowanie i konsystencja kremu Have A Nice Face:

Krem znajdziemy w solidnym, przeźroczystym, 60 ml słoiczku, na którym umieszczona została etykieta z najpotrzebniejszymi informacjami i logo marki. Słoik ten jest zakręcany czarnym wieczkiem i dodatkowo włożony został do kartonika w kolorze pudrowego różu. Całość wygląda prosto i minimalistycznie. Środek słoiczka wypełniony jest kremem o żółtej barwie i formule przypominającej budyń. Mimo, iż krem jest dość zbity, dobrze rozprowadza się po skórze i bardzo szybko się w nią wchłania. Uczucie jakie towarzyszy nam po aplikacji to nawilżenie i wygładzenie. Na szczęście nie ma tu mowy o lepiącej się warstwie, która uniemożliwiała by aplikację podkładu. Śmiało możemy wykonywać makijaż i mieć pewność, że nic nam się nie zroluje ani nie warzy.

Krem do twarzy Veoli Botanica

Działanie i efekty stosowania kremu Have A Nice Face:

Krem Have A Nice Face przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, a w szczególności do suchej i odwodnionej. Jego działanie oparte jest na peptydach roślinnych, których celem jest intensywne i długotrwałe nawilżenie, jak i ochrona przed promieniami ultrafioletowym, co w rezultacie sprawia, że skóra nie starzeje się zbyt szybko. Stosowany codziennie rano i wieczorem odbudowuje oraz wzmacnia skórę.
Krem Have A Nice Face marki Veoli Botanica stosuję regularnie od 3 tygodni. Po tym czasie jestem w stanie stwierdzić, że moja skóra stała się zdecydowanie bardziej nawilżona i wygładzona. Wygląda świeżo, a po przebudzeniu nie jest poszarzała z czym w dużej mierze ostatnio się borykałam.
Krem do twarzy Veoli Botanica

Podsumowując: Krem Have A Nice Face doskonale sprawdza się pod makijażem, dobrze nawilża skórę i ją regeneruję. Polecam go osobom, które mają problem z  przesuszoną i poszarzałą skórą.

Krem nawadniający Have A Nice Face marki Veoli Botanica dostępny jest na stronie Topestetic
w cenie 89 zł/ 60ml.

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde