Biżuteria na każdą okazję – Getnamenecklace

Jest taki francuski cytat: Kobietę najłatwiej pocieszyć klejnotami, czyż to nie jest prawdą. Chyba każdej kobiecie na widok pięknej błyskotki oczka szaleją, a serce zaczyna mocniej bić. Zgodzicie się?

Biżuteria, a kobieta

Niby to nic takiego, a jednak biżuteria wpływa bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie i sama mogę być tego przykładem. Na co dzień raczej unikam biżuterii. Nie dlatego, że nie lubię, nie dlatego, że nie mogę i nie dlatego, że nie chcę. Może trochę wstyd się przyznać, ale do pracy zbieram się w pośpiechu, najczęściej poranna toaleta razem z makijażem, ogarnięciem włosów, ubraniem się i pakowaniem zajmuje mi nie więcej niż 30 minut. Dzieje się tak z najzwyklejszego lenistwa. Po prostu wstaję najpóźniej jak to tylko możliwe, bardzo ciężko jest mi podnieść się z łóżka. Jak więc możecie się domyślać, zazwyczaj zapominam o tym, żeby założyć biżuterię. Zwykle kończy się na obrączce i pierścionku zaręczynowym, mimo iż moje kuferki wypełnione są świecidełkami. Ostatnimi dniami postanowiłam to zmienić: staram się wstawać parę minut wcześniej, by ze wszystkim się wyrobić i muszę przyznać, że gdy zakładam biżuterię czuję się pewniejsza siebie i bardziej zadowolona. Też tak macie? Czy tylko u mnie tak to działa? Dajcie znać!

Biżuteria na każdą okazję – Getnamenecklace

Poruszyłam dzisiaj temat biżuterii, a więc nie mogę przejść obojętnie wobec mojego kolejnego odkrycia jakim jest sklep Getnamenecklace. W jego ofercie znajdziemy modną spersonalizowaną biżuterię na każdą okazję, między innymi: złote naszyjniki z imionami (gold name necklace), zawieszki z literkami (name with crown, stethoscope name charms), a nawet piękne pierścienie męskie (mens monogram rings). Wybór jest na prawdę spory, a to jaki napis znajdzie się na danej biżuterii zależy tylko od nas.
Co wyróżnia produkty Getnamenecklace? Przede wszystkim wysoka jakość, szybka realizacja zamówienia i terminowa dostawa. Jeśli więc lubicie spersonalizowane prezenty zachęcam Was do zapoznania się z ofertą strony Getnamenecklace.

Swoją drogą napiszcie w komentarzach jak to u Was jest z biżuterią! Lubicie? Czy raczej jest to dla Was coś zbędnego.

Zobaczcie również:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde