Wielofunkcyjny szal Oceanica – jak zakładać?

szal Oceanica
Czas na kolejną rzecz, a w zasadzie dwie rzeczy, które towarzyszyły mi podczas wakacji w Tunezji. Mowa tu o przepięknych, delikatnych szalach Oceanica, zamówionych w katalogu Oriflame. Swoją drogą, to niesamowite, że firma Oriflame, która kiedyś kojarzyła mi się jedynie z kosmetykami ma w swojej ofercie takie perełki jak torebki, szale czy inne akcesoria. Tym bardziej, że są to rzeczy praktyczne i do tego pięknie wykonane, o czym mogłam się przekonać kolejny raz.

Wielofunkcyjny szal Oceanica

Podczas przeglądania katalogu Oriflame, moją uwagę przykuły letnie akcesoria, w szczególności zestaw szali wykonanych z poliestru o rozmiarach 120 x 120 cm. Od razu pomyślałam, że będą idealne jako nakrycie głowy, czy narzutka na strój kąpielowy podczas wakacji w Tunezji. Zapisałam więc numer i złożyłam zamówienie. Szale dotarły do mnie wraz z dołączoną „instrukcją obsługi”, a więc nie musiałam kombinować jak je zakładać, wszystko miałam pokazane na kartce. Oba szale posiadają wzór w duże motyle i … robaczki? Mimo to ich kolorystyka jest przepiękna! Pomarańcz i zieleń – idealny letni duet. Ponadto materiał jest mięciutki i miły w dotyku, przez co noszenie ich to czysta przyjemność.

Jak zakładać wielofunkcyjny szal Oceanica?

Szale można złączyć ze sobą tak by powstał: turban, top, sukienka, a nawet torebka. Mimo, iż do szalów dołączona jest jak to wcześniej nazwałam „instrukcja obsługi” postanowiłam pokazać Wam jak to u mnie wygląda. Przyznam, że nie wszystkie sposoby założenia szali sprawdziły się w moim przypadku. Kompletnie nie potrafię nałożyć ich na włosy, może moja głowa jest jakaś niekształtna? Tak czy inaczej mam kilka ulubionych wiązań, które możecie zobaczyć poniżej.
szal Oceanica
szal Oceanica
Dajcie znać jak Wam się podoba tego typu dodatek i czy podoba Wam się wielofunkcyjność szali Oceanica!

Zobaczcie też:
Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde