Toys4boys przydatne gadżety na każdą okazję

Powerbank model XIAOMI 2 10000mAh
Jestem raczej z tych osób, które kupują jedynie rzeczy przydatne w życiu codziennym, ewentualne jakieś drobne ozdoby do domu i nic więcej. Jeśli jednak decyduję się już na jakąś dekorację, chce by dodatkowo była ona funkcjonalna. Nie lubię rzeczy, które stoją na szafkach i tylko zbierają kurz, tak więc o takie trudno w moim domu. Dzięki temu sprzątanie zajmuje mi niewiele czasu i mogę sobie pozwolić na porządki dwa razy w tygodniu, o czym pisałam tutaj.

Toys4boys przydatne gadżety na każdą okazję

To, że uwielbiam przeglądać Internet w poszukiwaniu nowości, to na pewno już wiecie, dlatego dzisiaj postanowiłam opowiedzieć Wam co nieco o moim ostatnim odkryciu, czyli sklepie Toys4Boys. Jest to miejsce w Internecie, w którym znajdziemy kilkaset oryginalnych pomysłów na prezent dla najbliższych, albo po prostu dla siebie. Są to unikalne prezenty, z humorem, ale też takie, które sprawdzą się na co dzień: gadżety do domu, akcesoria rowerowe, przeżycia (skoki na spadochronie, relaks w spa i wiele innych), czy gadżety sezonowe. Wybór jest tak duży, że spokojnie można coś wybrać, ja w tym sklepie wybrałam sobie dwa fajne gifty.

Stojak na błyskotki BALLERINA, cena: 49 zł

Mój odwieczny problem, czyli splątana biżuteria, którą rozplątuje mi mój mąż. Możecie tylko wyobrazić sobie jego frustrację, gdy notorycznie przychodzę do niego ze swoim ulubionym naszyjnikiem. Postanowiłam więc ten problem rozwiązać i zamówiłam przeuroczą Ballerinę, która nie tylko jest praktyczna, ale i cudnie prezentuje się na mojej toaletce.
Oczywiście Ballerina to nic innego jak stojak na biżuterię, na którym bez problemu zmieszczę większość ulubionych błyskotek narażonych na plątanie oraz kilka pierścionków. Wykonana została ze stali w kolorze czarnym, przez co idealnie pasuje do mojego kosmetycznego kącika. Ponadto Ballerina wyposażona jest w tackę, na której możemy zmieścić dodatkową biżuterię . Idealna na prezent dla każdej kobiety lubiącej minimalizm.

Powerbank model XIAOMI 2 10000mAh
Drugą rzeczą jaką sobie zamówiłam jest elegancki Powerbank model XIAOMI 2 10000mAh, cena jaką za niego zapłacimy to 99 zł. Jest to niezwykle przydatna rzecz, która sprawdzi się w podróży lub chociażby w pracy. Powerbank wykonany został tak by był wydajny oraz bezpieczny, posiada 9 warstw chroniących mikroukłady. Kompatybilny jest z tabletem, smartfonem, aparatem cyfrowym i innymi akcesoriami posiadającymi wejście USB i microUSB. Najbardziej co przykuło w nim moją uwagę to wygląd, posiada bardzo elegancki design, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Toys4boys, Stojak na błyskotki Ballerina
Oba produkty są funkcjonalne, a więc nie są to typowe rzeczy, które zagracają pomieszczenia, a jeśli chcecie zobaczyć więcej takich propozycji zachęcam do zapoznani się z ofertą sklepu Toys4Boys.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde