Zalar, zmysłowa biżuteria inspirowana światem mody

Biżuteria Zalar
Gdzie kupić eleganckie dodatki do każdej stylizacji? Zacznijmy może od biżuterii, która jest ulubionym akcesorium każdej kobiety. Oczywiście, zarówno tych Internetowych jak i stacjonarnych sklepów jubilerskich mamy mnóstwo, ale nie wszystkie oferują nam to co akurat chcemy. Dlatego dziś kilka zdań na temat mojego ostatniego odkrycia, czyli biżuterii Zalar.

Zalar, zmysłowa biżuteria inspirowana światem mody

Zalar to polska marka jubilerska, która tworzy swoje własne, autorskie kolekcje biżuterii. W swojej ofercie posiada ekskluzywną biżuterię, która dopasuje się do każdej stylizacji (zarówno tych codziennych jak i okolicznościowych). Kolekcje te odzwierciedlają najnowsze inspiracje ze świata mody. Na stronie Zalar znajdziemy: naszyjniki, celebrytki, chokery, bransoletki, pierścionki, kolczyki i inne złote i srebrne akcesoria.
Biżuteria Zalar
Oczywiście te modniejsze ostatnio to celebrytki i chokery, uwielbiane przez nas kobiety. Nic dziwnego - delikatne łańcuszki, z zawieszką, które niezwykle zmysłowo prezentują się na dekolcie.

Wybór bransoletek też jest bardzo duży, bo sklep Zalar oferuje nam bransoletki na cienkim i grubym łańcuszku, delikatne i te bardziej zdobione, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierścionki - kolejna grupa biżuterii, której ta marka oferuje naprawdę duży wybór. Polecam pierścionki nadające się na zaręczyny (mała podpowiedź dla Panów). To musicie zobaczyć!

Oczywiście również fanki kolczyków będą zadowolone, bo marka Zalar posiada przepiękne wzory z zapięciem w postaci sztyftu, biglu, biglu angielskiego czy w kształcie kół.
Biżuteria Zalar
Aby zobaczyć przepiękne kolekcje biżuterii marki Zalar, zapraszam Was na ich stronę, a z hasłem dyedblonde, otrzymacie 10% rabatu na cały asortyment w ich z sklepie. Dajcie też znać jak Wam się podoba biżuteria którą mam na sobie.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde