Zircone – biżuteria z kryształkami Swarovski

Biżuteria Zircone
Jeśli śledzicie moje stylizację to zapewne zauważyliście, że zdecydowanie częściej stawiam na delikatną, nieprzesadzoną biżuterię. Nie przepadam za dużymi kolczykami, grubym naszyjnikiem, czy bransoletką. Czasem mniej znaczy więcej i to się u mnie sprawdza.

Zircone – biżuteria z kryształkami Swarovski

Kilka tygodni temu przypadkiem natrafiłam na stronę z biżuterią, która zdobiona jest kryształkami Swarovski. Chyba każda kobieta wie, że są to zjawiskowe elementy świetnie sprawdzające się w biżuterii, ale i nie tylko. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim wytworność i elegancja, są kwintesencją stylu.

W ofercie sklepu Zircone znajdziemy: kolczyki, bransoletki, przepiękne komplety oraz biżuterię ślubną z kolekcji Fancy Stones, Cubic Zirconia, czy Jean Paul Gaultier.

W moje ręce wpadły dwa komplety kolczyków, które sprawdzą się na co dzień jak i podczas większych wyjść. Pierwsze to kolczyki z kryształów Swarovski®Shimmer w sztyfcie. Kolczyki dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, różowym, fioletowym i fuksji - ja posiadam odcień fioletowy. Idealnie pasują do letnich stylizacji. Kryształki niesamowicie się mienią, a model w sztyfcie jest bardzo wygodny i  w przeciwieństwie do wiszących kolczyków, sprawdza się podczas aktywności fizycznej. 
Biżuteria Zircone

Drugi komplet to kolczyki z cyrkonią w kształcie kwiatka dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i niebieskim. Typ zapięcia jaki posiadają to bigiel angielski, czyli jedno z klasycznych zapięć, które polega na odchylanej tylnej części. Zapięcie to sprawia, że kolczyki są mocno przypięte i trudno jest je zgubić. Mimo, iż zdecydowanie bardziej przepadam za kolczykami w sztyfcie, to komplet w kwiatki bardzo mi się spodobał.
Biżuteria Zircone

Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą Zircone. Sklep w szczególności polecam Pannom młodym, gdyż można tam znaleźć niezwykłe „perełki” pasujące do ślubnych stylizacji.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde