Ratunek dla spuchniętych oczu – hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Marka Efektima potrafi zaskoczyć swoimi kosmetykami. Chociażby ich konopne masło do ciała, o konsystencji tak delikatnej, że nie sposób jest mu się oprzeć. Dzisiaj jednak skupię się na czymś co pomaga przy opuchniętych oczach, na przykład po nieprzespanej, męczącej nocy. Mowa tu o płatkach Efektima, jak się sprawdzają?

Ratunek dla spuchniętych oczu – hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Z racji, iż moje oczy dość często wyglądają na opuchnięte i zmęczone, a wory są siwe zdecydowałam się na 3 rodzaje płatków: wygładzająco-rozświetlające, SNAIL & VITAMIN C na zmarszczki i cienie oraz HIALU-ROSE również na zmarszczki i cienie pod oczami. Każdy z tych rodzajów ma inne składniki aktywne, które mają na celu poprawić wygląd naszej skóry w okolicach oczu.

Ogólnie o hydrożelowych płatkach pod oczy Efektima

Płatki dostępne są na stronie efektima.eu, a cena jaką za nie zapłacimy to około 5 zł. Stosunkowo nie drogo, tym bardziej, że jeśli odpowiednio o nie zadbamy możemy ich użyć dwa razy (rano i wieczorem).
Jeśli chodzi o opakowanie to znajdują się w plastikowych pudełeczkach wypełnionych płynem, który jak już wspominałam spokojnie wystarczy na dwie aplikacje. Dodatkowo, włożone zostały w kartonik, z wszystkimi najpotrzebniejszymi informacjami. Szata graficzna poszczególnych płatków, zależy od ich rodzaju.
Konsystencja płynu jest raczej wodnista, dlatego trzeba uważać podczas aplikacji by ten się nie wylał.


Idealne rozwiązanie po ciężkiej nocy, czyli hydrożelowe płatki HIALU-ROSE, które w swoim składzie posiadają olej z róży kwas hialuronowy, oba te składniki mają właściwości przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe, dzięki czemu nasza skóra wygląda promienniej. Ponadto płatki fajnie rozjaśniają cienie. Wiadomo nie pozbędziemy się ich w całości, ale chociażby w niewielkim stopniu.

Kolejny raz mam okazję przekonać się, że kosmetyki z dodatkiem śluzu ślimaka naprawdę działają. W przypadku płatków, mamy do czynienia z wyraźną poprawą stanu skóry pod oczami. Jest  wygładzona, zdrowsza i ukojona, czyli taka jaka powinna być zawsze. Śluz ślimaka natychmiastowo regeneruje skórę i przywraca jej blask.

Przyznam szczerze, te płatki nie wzięłam ze względu na działanie, ale wygląd. Te gwiazdki przykuły moją uwagę i zapragnęłam je mieć na swojej skórze, a że dodatkowo pozytywnie działają, to musiały znaleźć się w moich rękach. SHINY LOOK, płatki te mają na celu dobrze nawilżyć oraz wygładzić skórę i tak też się dzieje. Już po paru minutach skóra jest miękka i miła w dotyku, gotowa na wyjście.

Oczywiście dla uzyskania lepszych rezultatów płatki pod oczy należy stosować regularnie, przynajmniej dwa razy w tygodniu, zwłaszcza gdy jesteśmy zmęczeni. Nie dość, że poprawią wygląd naszej skóry pod oczami to dodatkowo odprężą.

Napiszcie czy stosujecie płatki pod oczy i czy znacie te od marki Efektima!

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde