Ratunek dla spuchniętych oczu – hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Marka Efektima potrafi zaskoczyć swoimi kosmetykami. Chociażby ich konopne masło do ciała, o konsystencji tak delikatnej, że nie sposób jest mu się oprzeć. Dzisiaj jednak skupię się na czymś co pomaga przy opuchniętych oczach, na przykład po nieprzespanej, męczącej nocy. Mowa tu o płatkach Efektima, jak się sprawdzają?

Ratunek dla spuchniętych oczu – hydrożelowe płatki pod oczy Efektima

Z racji, iż moje oczy dość często wyglądają na opuchnięte i zmęczone, a wory są siwe zdecydowałam się na 3 rodzaje płatków: wygładzająco-rozświetlające, SNAIL & VITAMIN C na zmarszczki i cienie oraz HIALU-ROSE również na zmarszczki i cienie pod oczami. Każdy z tych rodzajów ma inne składniki aktywne, które mają na celu poprawić wygląd naszej skóry w okolicach oczu.

Ogólnie o hydrożelowych płatkach pod oczy Efektima

Płatki dostępne są na stronie efektima.eu, a cena jaką za nie zapłacimy to około 5 zł. Stosunkowo nie drogo, tym bardziej, że jeśli odpowiednio o nie zadbamy możemy ich użyć dwa razy (rano i wieczorem).
Jeśli chodzi o opakowanie to znajdują się w plastikowych pudełeczkach wypełnionych płynem, który jak już wspominałam spokojnie wystarczy na dwie aplikacje. Dodatkowo, włożone zostały w kartonik, z wszystkimi najpotrzebniejszymi informacjami. Szata graficzna poszczególnych płatków, zależy od ich rodzaju.
Konsystencja płynu jest raczej wodnista, dlatego trzeba uważać podczas aplikacji by ten się nie wylał.


HIALU-ROSE, hydrożelowe płatki pod oczy zmarszczki i „worki” pod oczami, EFEKTIMA

Idealne rozwiązanie po ciężkiej nocy, czyli hydrożelowe płatki HIALU-ROSE, które w swoim składzie posiadają olej z róży kwas hialuronowy, oba te składniki mają właściwości przeciwzmarszczkowe i przeciwstarzeniowe, dzięki czemu nasza skóra wygląda promienniej. Ponadto płatki fajnie rozjaśniają cienie. Wiadomo nie pozbędziemy się ich w całości, ale chociażby w niewielkim stopniu.

SNAIL & VITAMIN C hydrożelowe płatki pod oczy zmarszczki i cienie pod oczami, EFEKTIMA

Kolejny raz mam okazję przekonać się, że kosmetyki z dodatkiem śluzu ślimaka naprawdę działają. W przypadku płatków, mamy do czynienia z wyraźną poprawą stanu skóry pod oczami. Jest  wygładzona, zdrowsza i ukojona, czyli taka jaka powinna być zawsze. Śluz ślimaka natychmiastowo regeneruje skórę i przywraca jej blask.

SHINY LOOK - hydrożelowe płatkipod oczy wygładzająco-rozświetlacjące, EFEKTIMA

Przyznam szczerze, te płatki nie wzięłam ze względu na działanie, ale wygląd. Te gwiazdki przykuły moją uwagę i zapragnęłam je mieć na swojej skórze, a że dodatkowo pozytywnie działają, to musiały znaleźć się w moich rękach. SHINY LOOK, płatki te mają na celu dobrze nawilżyć oraz wygładzić skórę i tak też się dzieje. Już po paru minutach skóra jest miękka i miła w dotyku, gotowa na wyjście.

Oczywiście dla uzyskania lepszych rezultatów płatki pod oczy należy stosować regularnie, przynajmniej dwa razy w tygodniu, zwłaszcza gdy jesteśmy zmęczeni. Nie dość, że poprawią wygląd naszej skóry pod oczami to dodatkowo odprężą.

Napiszcie czy stosujecie płatki pod oczy i czy znacie te od marki Efektima!

Zobaczcie też:

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde