Zapuszczam włosy z Hair Jazz

Szampon Hair Jazz
Ponad dwa miesiące temu na Instagramie wspomniałam o tym, że zamierzam zapuścić włosy. W zasadzie już dawno miałam to w planach, jednak zawsze coś mnie musiało podkusić, żeby je ściąć. Ostatnia wizyta u fryzjerki utwierdziła mnie w przekonaniu, że muszę zrealizować swoje postanowienie, dlatego zdecydowałam się zamówić dwa produkty Hair Jazz przyspieszające porost włosów.  

Zapuszczam włosy z Hair Jazz

Z produktami Hair Jazz nie jest to moje pierwsze spotkanie. Już kiedyś stosowałam ich kosmetyki: szampon, odżywkę, maskę i serum. Moim ulubieńcem było serum, a w zasadzie eliksir, którego zadaniem było nawilżenie, odbudowa i regeneracja włosów. Pamiętam, że było mega wydaje! Stosowałam je po każdym umyciu, a jego praktycznie nie ubywało. Tak samo jest w przypadku kosmetyków, które dzisiaj Wam zaprezentuję – szamponu i lotionu Hair Jazz.

Szampon przyspieszający porost włosów Hair Jazz, cena: 97 zł

Hair Jazz
Szampon mieści się w 250 ml tubie, na której znajdziemy informacje o sposobie użycia, składzie i właściwościach. Niestety, treści znajdujące się na opakowaniu nie są napisane po polsku, jednak przy zakupie otrzymujemy kartkę z wszystkim informacjami na temat danego kosmetyku. Co do szaty graficznej, jest ona bardzo prosta i przeważają na niej fioletowe kolory.
Konsystencja szamponu jest gęsta, co może powodować trudności w aplikowaniu. Dlatego polecam dobrze zwilżyć włosy i dłonie, a przed nałożeniem produktu delikatnie rozetrzeć go w dłoniach. Można również rozcieńczyć wcześniej szampon w wodzie. Zapach szamponu jest zbliżony do ziołowego, dla mnie ok. Na pewno nie jest zbyt intensywny, jest po prostu w sam raz. Wydajność szamponu Hair Jazz jest rewelacyjna! Spokojnie wystarczy na 3 miesiące aplikacji przy regularnym stosowaniu.

APLIKACJA SZAMPONU HAIR JAZZ
Szampon należy stosować co 2 lub 3 dni, na zwilżoną skórę głowy, delikatnie ją masując. Kolejnym krokiem jest pozostawienie produktu na głowie przez około 2 minuty i spłukanie szamponu pod letnią wodą. Kosmetyku nie nakładamy na całą długość włosów (może je wysuszyć), a jedynie na skórę głowy!

DZIAŁANIE SZAMPONU HAIR JAZZ
Działanie szamponu Hair Jazz oparte jest na wysoko stężonej mieszance naturalnie występujących białek: chitynie, keratynie, białku sojowym i wyciągu ze skorupki z jajek. Celem tych składników jest: wzmocnienia rdzenia włosa i przyspieszenie jego wzrostu.

Lotion przyspieszający porost włosów Hair Jazz, cena: 100 zł

Lotion Hair Jazz
Płyn zamknięty został w plastikowej butelce o pojemności 200 ml. Opakowanie zakończone jest sprawnym dozownikiem, który zdecydowanie ułatwia aplikację. Szata graficzna jest bardzo zbliżona do tej na szamponie tyle, że w tym wypadku kolorystyka jest pomarańczowa. Na opakowaniu mieszczą się również informacje o produkcie w języku angielskim.
Konsystencja lotionu Hair Jazz jest wodnista, a zapach podobanie jak w przypadku szamponu kojarzy mi się z ziołami. Oczywiście i w tym przypadku wydajność jest rewelacyjna. Po kosmetyk sięgam co 2 dzień, a zawartości praktycznie nie ubywa.

APLIKACJA LOTIONU  HAIR JAZZ
Po wymyciu włosów szamponem Hair Jazz spryskujemy skórę głowy lotionem i delikatnie go wmasujemy. Nie spłukujemy tylko przechodzimy do dalszej stylizacji włosów.

DZIAŁANIE LOTIONU HAIR JAZZ
Lotion oparty jest na podobnych składnikach co szampon. Jego działanie polega na przyspieszeniu wzrostu włosów, regeneracji i zmniejszeniu liczby wypadających włosów. Dla mnie ten płyn to taka wcierka, która wspomaga działanie szamponu.

Czy faktycznie produkty Hair Jazz przyspieszają porost włosów?

Zestaw stosuję już od ponad miesiąca. Na ten czas odrzuciłam też inne szampony by sprawdzić czy faktyczne Hair Jazz działa. Zauważyłam wyraźnie wzmocnione włosy. Przede wszystkim są cięższe i nie wypadają! Ponadto jest ich o wiele więcej – wyczuwam mnóstwo baby hair zwłaszcza w okolicach zakoli. Jednak czy włosy są dłuższe? Szczerze nie zauważyłam efektu wow. Moje włosy zawsze rosły szybko, po miesiącu od farbowania mam już odrosty, tak samo było w przypadku stosowania zestawu Hair Jazz. Tak więc, bez czy z tym produktem wygląda na to samo. Dużym plusem jest jednak fakt, że moje włosy są wyraźnie wzmocnione, a „łyse placki” na głowie zapełniają się małymi baby hair. 

Czy warto kupić zestaw Hair Jazz?

No więc, jeśli zależy Wam na wzmocnieniu włosów i szukacie czegoś, dzięki czemu zatrzymacie ich wypadanie, to polecam wypróbować tą kurację. Jeśli jednak Wasze włosy są mocne i nie wypadają, a zależy Wam jedynie na ich szybkim wzroście to zalecam uzbroić się w cierpliwość. Na pytanie: czy warto kupić zestaw Hair Jazz, odpowiedzcie sobie sami :).

Po miesiącu stosowania Hair Jazz postanowiłam zrobić dwutygodniową przerwę, by zbytnio nie przyzwyczaić do tych produktów skóry głowy. Oczywiście do kuracji wrócę ponownie i dam Wam znać co z dalszymi efektami. 

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tego typu kosmetyków, znajdziecie je na stronie harmonyplus.pl

Napiszcie czy znacie kosmetyki Hair Jazz i jaka jest Wasza opina na ich temat.

Zobaczcie też:

Do następnego!  

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde