Wygodna stylizacja na plażę

Strój kąpielowy
Przyznawać się kto ma wakacje i przez pełne dwa miesiące, a w przypadku studentów nawet trzy, leniuchuje? Jak ja Wam tego zazdroszczę! Jeszcze parę lat temu myślałam, że uda mi się znaleźć pracę w szkole i też tak będę mieć, teraz jednak nie oczekuję cudów :D. Dlatego korzystam z weekendów jak tylko mogę, przede wszystkim odpoczywając. Niestety ciągle coś wypada i nawet w dni wolne tego odpoczynku mam naprawdę mało. Tak więc nie mogę się doczekać urlopu. Pierwszy raz, odkąd podjęłam pracę, mam zamiar wybrać się na pełne dwa tygodnie – chyba się nie odnajdę (joke:). 

Wygodna stylizacja na plażę

Strój kąpielowy, okulary, klapki i kapelusz. Cztery rzeczy, które są obowiązkową częścią garderoby podczas wypoczynku na plaży i letnich wojaży. Tak naprawdę, jeśli do stroju kąpielowego założymy szorty to śmiało możemy w takiej stylizacji zwiedzać miasto podczas wakacji. Wszystko zależy od tego co z czym połączymy.

Ostatnio jestem maniaczką strojów jednoczęściowych. Jeszcze rok temu narzekałam na nie i twierdziłam, że są niepraktyczne, a dziś je po prostu uwielbiam – kobieta jest zmienna, udowodnione po raz kolejny. Tym razem postanowiłam zamówić całkiem prosty strój kąpielowy, bez żadnych wzorów, jednak ma coś przyciągającego uwagę – wycięte plecy. Od dawna polowałam na taki kostium, bo wydawało mi się, że będzie wygląda świetnie z jeansowymi szortami i tak też jest!

Dajcie znać jak Wam się podoba! Poniżej zobaczycie też sukienkę, której kolor i krój jest obłędny.

1.
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy
Strój kąpielowy

2.
Sukienka neonowa
Sukienka neonowa Strój kąpielowy – Zaful
Bluzka- Sinsay
Sukienka – Zaful

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde