Z miłości do pasji - spotkanie blogerek w Lubartowie | RELACJA

Równe dwa tygodnie temu, tj. 10 marca, dzięki zaproszeniu Iwony i Justyny miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Lubartowie. Spotkanie rozpoczynało się już o godzinie 11.00, a więc żeby być na czas wspólnie z mężem wyjechaliśmy przed godziną 7.00 - do pokonania mieliśmy trasę liczącą 250 km.

Na miejscu byliśmy tuż przed rozpoczęciem, a więc idealnie. Spotkanie odbywało się w bardzo ładnej i serwującej smaczne potrawy restauracji "W Bramie", w centrum Lubartowa. Wystrój sali dodawał świetnego klimatu całości.
Spotkanie zaczęło się od powitania wszystkich przez uczestniczki i wolnego czasu na plotki oraz kawę czy obiad.

Po obiedzie uczestniczyłyśmy w warsztatach z tworzenia bransoletek, które prowadziła Marcelina. Miałyśmy z tym dużo zabawy - zrobienie dwóch supełków wydaje się proste, ale w rzeczywistości większość z nas miała z tym problem (w tym ja). Do wykonania bransoletek potrzebna jest cierpliwość i skupienie. Po kilkunastu minutach każda z nas załapała o co chodzi i później szło już z górki :). Ja wykonałam 3 bransoletki z zawieszkami.
Warsztaty trwały około godziny. Po ich zakończeniu organizatorki rozdały nam upominki od sponsorów spotkania, które pokażę Wam w osobnym poście. Najważniejszym jednak celem spotkania była licytacja dla Bianki. Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w licytacji produktów, było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Dziewczyny uzbierały 950 zł.

Dużym plusem tego spotkania była obecność fotografa - Mileny. Dzięki temu nie musiałyśmy biegać ze swoimi aparatami i mogłyśmy się skupić na rozmowach i warsztatach.
Spotkanie było naprawdę świetne i cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć. Nowe doświadczenia, nowe miejsce i nowi ludzie - miło jest się spotykać z dziewczynami, z którymi pisze się online. Spotkanie na żywo to całkiem inne wrażenia i doznania. Organizatorkom jeszcze raz dziękuję za zaproszenie, a Was wkrótce zapraszę na posta z upominkami.

Uczestniczki spotkania: 
Iwona Piskała: www.szarokolorowa.pl
Justyna Nieczyporowska: http://mamaolenki.com

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dyed Blonde , Blogger