Amaderm kremy do skóry suchej i wrażliwej

Kilka tygodni temu w ramach współpracy z portalem Sukces jest kobietą, otrzymałam zestaw kosmetyków do suchej skóry marki Amaderm. Wśród produktów znalazły się kremy do: twarzy, ciała i stóp oraz balsam nawilżający do ciała. Każdy z kosmetyków przeznaczony jest do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii.  
Akurat moja skóra nie jest zbyt wymagająca, jednak w niektórych miejscach jest dość sucha, zwłaszcza na stopach, dlatego bardzo ucieszyłam się z przesyłki. 
Produkty mieszczą się w plastikowych tubkach, przez co są wygodne w użyciu. Nie wylewają się, a ich aplikacja jest bezproblemowa i higieniczna. Szata graficzna opakowań jest minimalistyczna, różniąca się jedynie kolorami poszczególnych kosmetyków. Zapach kosmetyków jest dość dziwny, mi trochę przeszkadza i gryzie w nos. Jednak dość szybko się ulatnia. Producent twierdzi, że produkty są bezwonne, ale ja się z nim nie zgodzę. Konsystencja jest bardzo gęsta, lecz jeśli nałożymy cieniutką warstwę kremu na ciało, szybko się wchłania. Pomimo dużej gęstości, kosmetyki są stosunkowo wydajne. Jeśli chodzi o działanie kremów, póki co mogę jedynie polecić krem regenerująco-złuszczający UREA 30% (w czerwonej tubce). Dobrze nawilża popękane pięty, zmiękczając i wygładzając skórę. Co do pozostałych produktów, nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, gdyż stosuje je za krótko, ale obiecuję wzmianka o nich pojawi się na Instagramie. Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że te produkty idealne nadają się na sezon jesień/zima. Dobrze chronią przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi. 
Krem nawilżający UREA 5%, AMADERM 
Preparat intensywnie i długotrwałe nawilżający, przeznaczony do suchej skóry twarzy. Zaleca się stosowanie go przy suchości skóry o różnorodnym podłożu, od czynników genetycznych po suchość wywołaną czynnikami atmosferycznymi. Ponadto krem AMADERM UREA 5% skutecznie łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku terapii i zabiegów dermokosmetycznych, powodujących podrażnienia czy wysuszenie skóry. Badania aplikacyjne potwierdzają, że AMADERM Krem nawilżający UREA 5% nie wywołuje żadnych podrażnień, nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej, skłonnej do alergii. Stosowany regularnie wpływa na długotrwałe nawilżenie i pobycie się uczucia dyskomfortu – pieczenia, swędzenia, podrażnienia.

Krem nawilżająco-regenerujący UREA 15%,  AMADERM 
Przeznaczony jest do pielęgnacji suchej, szorstkiej skóry skłonnej łuszczenia się. Chroni dłonie, łokcie i kolana przed odwodnieniem i wysuszeniem wywołanymi czynnikami zewnętrznymi, genetycznymi lub związanymi z terapiami dermokosmetycznymi. AMADERM UREA 15% nawilża i regeneruje szorstką skórę, nie wywołując przy tym podrażnień nawet w przypadku skóry wyjątkowo wrażliwej i alergicznej. Kosmetyki są bezpieczne nawet dla cery skłonnej do podrażnień i alergii. Nie zawierają parabenów ani produktów ropopochodnych. Krem nie posiada zapachu, barwników, nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Może być stosowany zarówno do codziennej ochrony skóry suchej, jak i podczas różnego rodzaju terapii, zabiegów powodujących wysuszenie czy podrażnienie skóry.
Krem regenerująco-złuszczający UREA 30%, AMADERM
Preparat stworzony do pielęgnacji szorstkiej, suchej skóry stóp ze skłonnością do pękania oraz nadmiernego rogowacenia. Niweluje objawy suchości skóry i zrogowaciały naskórek wywołane czynnikami genetycznymi, atmosferycznymi, a także związanymi z zabiegami dermokosmetycznymi. Nie powoduje żadnych podrażnień nawet u osób ze skórą bardzo wrażliwą lub skłonną do reakcji alergicznych. Stosowany regularnie pozwala pozbyć się suchej, łuszczącej się skóry, a także zniwelować pęknięcia na piętach i uelastycznić skórę.
Balsam nawilżający, ADADERM 
Preparat przeznaczony do suchej, szorstkiej skóry całego ciała osób dorosłych. Zaleca się stosowanie go przy suchości skóry o różnorodnym podłożu – genetycznym, wywołanym czynnikami zewnętrznymi lub terapiami dermokosmetycznymi. Receptura balsamu została skomponowana wyłącznie z naturalnych składników z myślą o wrażliwej, podatnej na alergie skórze. Hipoalergiczny charakter produktu potwierdzają badania aplikacyjne.
Dekoracje - Rosegal

Stosujecie tego typu kosmetyki? Napiszcie w komentarzach co o nich sądzicie.

Moi drodzy, jeszcze raz zachęcam do głosowania. Weekend w SPA czeka na kogoś z Was - Plebiscyt - TESTERKA SUKCESU

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde