Wyczesana szczotka Tangle Angel

Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE
Kilka tygodni temu brałam udział w konkursie organizowanym przez TrustedCosmetics. Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na pytanie, w którym należało opisać własne sposoby zapewniające włosom właściwą pielęgnację. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostały nagrodzone szczotkami Tangle Angel. Do mnie trafiła przeurocza szczotka w kolorze CLASSIC WHITE.  

Wyczesana szczotka Tangle Angel

Każda z nas szuka najlepszego rozwiązania dla swoich włosów. Szczotka jest jedną z tych rzeczy, które używamy codziennie, nawet kilka razy dziennie. Dlatego bardzo ważne jest żeby nie szarpała, nie plątała i nie wyrywała naszych włosów. Szczotki Tangle Angel zostały zaprojektowane w unikalny sposób, tak by odpowiadały potrzebą różnych rodzajów włosów. Charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem w pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Jesteście ciekawi mojej opinii? Zapraszam! 

 Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE

Szczotki Tangle Angel od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego - są tak urocze, że sam wygląd przyciąga. Moim zdaniem jest to lepsza wersja Tangle Teezer. Są zdecydowanie wygodniejsze w użyciu i delikatniejsze. Tangle Angel proponuje nam pięć modeli, a mianowicie: Tangle Angel z imitacją skrzydeł, Classic (idealne dla minimalistek), Xtreme (do włosów grubych i kręconych), Cherub (doskonałe dla dzieci) i Shine (do stylizacji włosów). Ja jestem szczęśliwą posiadaczką szczotki Tangle Angel Classic, która jest solidnie wykonana, a dodatkowo elegancka i kobieca. Każdy szczegół jest idealnie dopracowany i trwały. Rączka jest wygodna, a ząbki delikatne i elastyczne. Szczotka świetnie radzi sobie z rozczesywaniem mokrych i suchych włosów, dodatkowo ząbki docierają do skóry głowy, masując ją. Wygładza kosmyki, nie łamiąc ich. Włosy nie puszą się i nie elektryzują. Aktualnie szczotka Tangle Angel jest moim numerem 1 i nie chcę jej zmieniać na inną. 
Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE
Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE
Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE
Codzienne szczotkowanie to sposób na piękne i lśniące włosy. Jest to dobroczynny zabieg, który z czasem doprowadza włosy do stanu gładkości. Włosy przestają się puszyć i plątać. Ponadto szczotkowanie pobudza krążenie, dzięki czemu wzmacniamy cebulki włosa. 
Nie bójmy się czesać włosów kilka razy dziennie. Co prawda częste czesanie przyczynia się do ich szybszego przetłuszczania. Jednak wiem ze swojego doświadczenia, że lepiej je myć codziennie, niż rzadko czesać. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na portalu Kobiece Porady
Tangle Angel Szczotka do włosów CLASSIC WHITE
Koniecznie dajcie znać co sądzicie o szczotkach Tangle Angel.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde