PureLite Strips - Paski do wybielania zębów

Pomocy! Znacie przyczynę skaczącej powieki? W necie znalazłam, że powodem może być niedobór magnezu, który często wypłukiwany jest przez picie dużej ilości kawy. Może faktycznie ostatnio jej nadużywałam, ale magnez zażywam, a powieka skacze mi bez przerwy od niedzieli. Można oszaleć. 

Dzisiaj na blogu będziecie mogli przeczytać o wybielaniu zębów. Już kilka razy poruszałam ten temat, ale nigdy nie wspominałam o paskach wybielających, a przecież jest to produkt, który stosowany jest przez wiele osób. Czy bezpieczny? 
Jeśli planujecie wybielić zęby i nie wiecie po co sięgnąć, to zapraszam do mojej recenzji pasków od PureLite.  
PureLite Strips - Paski do wybielania zębów. Oparty o najnowsze technologie amerykańskie, znacząco poprawa koloru już po 2-3 aplikacjach, kolejne aplikacje pogłębiają i utrwalają efekt. System do wybielania zębów PureLite Strips to obecnie najskuteczniejszy preparat służący do samodzielnego i bezbolesnego wybielania zębów. Dzięki PureLite Strips efektownie, wygodnie i bez nadwrażliwości poprawisz wygląd zębów już po 2-3 aplikacjach preparatu, a następnie pogłębisz i utrwalisz efekt kontynuując zabiegi przez kolejne dni. PureLite Strips to wiodący w Europie preparat non-peroxide, czyli bez nadtlenku wodoru lub innych substancji uwalniających nadtlenek wodoru. PureLite Strips to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce wybielić zęby w sposób bezpieczny i bezbolesny. PureLite Strips to optymalne połączenie efektu i poczucia komfortu zarówno podczas procesu wybielania zębów, jak i po zabiegu. PureLite Strips jest zdecydowanie numerem 1, jeśli chodzi o produkty bez nadtlenku wodoru (non-peroxide) w Europie. PureLite Strips to wygoda, skuteczność i bezpieczeństwo.
Opakowanie zawiera 14 pasków, podwójnie pakowanych w saszetkach. Długi pasek przeznaczony jest na górne zęby, natomiast ten krótszy na dolne. Aplikacja jest bardzo łatwa i wygodna. Stroną pokrytą żelem przykładamy do zębów, po upływie 10-30 minut szybkim ruchem usuwamy pasek (ściąga się go łatwo, jednak żel może czasem pozostać na zębach - wówczas należy go usunąć szczoteczką). Paski należy stosować przez 14 dni (cała instrukcja znajduje się na opakowaniu). Najlepszym rozwiązaniem jest zakładanie ich po lub przed kąpielą. Paski pachną delikatnie, zapach przypomina pastę do zębów. Pierwszy efekt widać już po pierwszej aplikacji. Po 2-3 aplikacjach, zęby wyraźnie się rozjaśniają.

Każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Nic więc dziwnego, że sięgamy po różne środki, które mają nam w tym pomóc. Dzięki paskom wybielającym, satysfakcjonujący efekt możemy uzyskać w bardzo krótkim czasie. Jeśli produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami nie musimy się martwić o skutki uboczne (jeśli boisz się, że paski mogą uszkodzić szkliwo lub dziąsło - skontaktuj się z dentystą. Z każdym środkiem wybielającym zęby należy uważać).
Znacie produkty PureLite? Co sądzicie o stosowaniu pasków wybielających? Czekam na odpowiedzi w komentarzach. 

Do następnego.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde