BŁYSZCZYK 2000 CALORIE LIP GLAZE, Max Factor – przeprosiłam się z błyszczykami :)

PURE BEAUTY | FLORAL FUSION, gotowa na wiosnę?Moja relacja z błyszczykami była przez kilka lat dość ciężka :). Nie lubiłam błysku na ustach, stawiałam jedynie na mat. Ponadto, wszystko co chociaż odrobinę się kleiło, wyrzucałam w kąt, a więc błyszczyki u mnie kompletnie nie przechodziły. Jednak jakiś czas temu, bodajże od początku tego roku, przeprosiłam się z błyskiem na ustach i muszę przyznać, że chętnie sięgam po wszelkie błyszczyki, a więc cieszy mnie gdy znajduję je w boxach kosmetycznych.Tym razem box Pure Beauty FLORAL FUSION, skrywał w sobie błyszczyk 2000 CALORIE LIP GLAZE marki Max Factor – polubiłam go!

Błyszczyk 2000 CALORIE LIP GLAZE marki Max Factor

Błyszczyk dostępny jest w 9-ciu odcieniach do mnie trafił 000 Melting Ice idealny odcień, którym nadaję błysku swoim matowym pomadkom, tworząc lustrzane odbicie.

Produkt umieszczony został w niewielkim, przeźroczystej tubce, przez którą widać kolor błyszczyku. Do tubki dołączona jest wygodna, dość szeroka pacynka, dzięki której z łatwością zaaplikujesz błyszczyk na usta. Całość prezentuje się bardzo minimalistycznie. Wielkość idealna do torebki.

Sam błyszczyk ma dość gęstą konsystencję, ale łatwo się rozprowadza. Zawiera w sobie odżywczy kompleks skwalanu, kwasu hialuronowego i 3 olejków, wegańską formułę i waniliowy zapach. Aplikując go, uzyskuję efekt pełniejszych, mieniących się ust. Usta zyskują na objętości, a makijaż jest łanie wykończony. Produkt nie waży się z innymi pomadkami i nie podrażnia ust.

Jestem pozytywnie zaskoczona efektem jaki pozostawia na moich ustach.

Pojemność: 5 ml / 44,99 zł.

Znasz ten produkt?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde