PUMEKS HAMMAM, Arganove – Pure Beauty FLORAL FUSION

PUMEKS HAMMAM, ArganoveZ przyjemnością poznaję nowości kosmetyczne jakie pojawiają się na rynku, a z boxami Pure Beauty jest to bardzo proste. Tym razem z nowości wpadł do mnie pumeks Hammam od Arganove, który pozytywnie mnie zaskoczył.


PUMEKS HAMMAM, Arganove

To produkt wykonany ręcznie w 100% z czerwonej glinki pochodzącej z gór Atlas w Maroku, która jest bogata w minerały takie jak: cynk, magnez, selen i żelazo. Pumeks ten wypalany jest w piecu, a wyglądem przypomina szczotkę do masażu ciała. Jego zadanie to usunięcie zrogowaciałego i martwego naskórka.

Jak to działa?

Mokrą skórę należy pocierać okrężnymi, delikatnym ruchami w miejscach gdzie skóra jest zgrubiała. Efekt jaki ma się uzyskać to wygładzona, miła w dotyku skóra bez grubego naskórka.

Przyznam, że początkowo byłam negatywnie do niego nastawiona. Myślałam - co on niby takiego zrobi. Jest twardy i wcale łatwo się go nie stosuje. Moje podejście zmieniło się już po pierwszym użyciu. Co prawda nie jest on prosty w stosowaniu bo jego twarda, szorstka formuła nie pomaga, ale efekt jaki pozostawia jest świetny. Skóra jest wygładzona, miękka w dotyku i jednocześnie nie jest podrażniona. Pumeks jest delikatny, a przy tym skuteczny. Jak za cenę 9,99 zł – zdecydowanie godny polecenia.

Cena: 9,99 zł / 1 sztuka.

Znasz ten produkt?

Do następnego!


Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde