FORMUR - wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Masz w planach budowę domu lub większy remont, ale nie masz pojęcia gdzie szukać sprzętu, który ułatwi Ci pracę? Rozwianiem jest FORMUR - wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

FORMUR

To miejsce, które umożliwia Ci wynajem maszyn budowlanych oraz narzędzi. Znajdziesz u nich sprzęt budowlany, urządzenia i narzędzia przydatne do prac budowlanych i ogrodowych. Firma stosuje rozwiązania z korzyścią dla swoich klientów. Formur rozwija się na rynku budowlano ogrodzeniowym, oferując budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze jak i wynajem sprzętu budowlanego. Ich asortyment to murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria, które charakteryzują się wysoką jakością.

Firma FORMUR ma do dyspozycji bogatą ofertę narzędzi i kompaktowych maszyn budowlanych, które możesz odebrać samodzielnie, zamówić transport lub kuriera. Znajdziesz u nich takie urządzenia jak: Wiertnica do betonu + koronki, zagęszczarka jednokierunkowa, betoniarka Cedrus, koparka Łańcuchowa i wiele, wiele innych.

FORMUR to wszystko co potrzebne przy budowanie. Koniecznie odwiedź ich stronę.

Do następnego

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde