Złuszczająca maska do stóp, Regital | Hello Winter Pure Beauty

Maska do stóp
Wracam z obiecaną recenzją złuszczającej maski do stóp marki Regital, którą znalazłam w boxie kosmetycznym Hello Winter od Pure Beauty. Zazwyczaj sięgam po swoją sprawdzoną maskę złuszczającą, ale nie mogłam sobie darować nowości, którą jest dla mnie produkt od Regital.


Złuszczająca maska do stóp, Regital

Maska zamknięta została szczelnie w foliowym opakowaniu, które dodatkowo włożono do kartonika w pięknej szacie graficznej, przedstawiającej różowe kwiaty na czarnym tle. W foliowym opakowaniu znajdują się dwie skarpety ze sporą ilością esencji (trzeba uważać, żeby się nie wylała). Skarpety mają cienką powłokę, która po nałożeniu na stopy daje uczucie chłodu. Po chwili skóra przyzwyczaja się i spokojnie można wysiedzieć w masce nawet godzinę. 

Materiał skarpet nasączony został aktywnym serum z takimi składnikami jak: ekstrakt z aloesu, ekstrakt z ogórka, ekstrakt z miodu, kwas hialuronowy, kwasy owocowe i olej lawendowy. Zadaniem maski jest usunięcie zrogowaciałego naskórka i pozostawienie skóry nawilżonej, miękkiej w dotyku - i tak właśnie jest! 

Skóra po zastosowaniu tej maski już po kilku dniach zaczyna się mocno łuszczyć, dzięki czemu stary naskórek znika, a moja skóra staje się gładka. Nie zauważyłam żadnych skutków uboczny, a w zasadzie same atuty: niska cena, brak dyskomfortu podczas aplikacji, świetny efekt gładkiej skóry, czyli to na czym tutaj najbardziej zależy.

Znasz tą maskę?

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde