Beauty Collagen, maseczka w płaczcie Kimoco / HELLO WINTER Pure Beauty

Maseczka w płachcie

Czas na obiecaną recenzję maski w płachcie Beauty Collagen Kimoco, którą znalazłam w zimowym boxie kosmetycznym marki Pure Beauty. Tutaj szybka piłka, bo zadaniem tego typu produktów jest natychmiastowy efekt już po pierwszym użyciu. Zaczynamy!


Beauty Collagen, maseczka w płaczcie Kimoco

Biało-niebieskie foliowe opakowanie z najpotrzebniejszymi informacjami, czyli przeznaczeniem, działaniem, sposobem użycia itp., a w niej cienka płachta nasączona esencją. 

Płachta umieszczona w foliowym opakowaniu ma bardzo cieniutki materiał, ale nie przeszkadza to w aplikacji. Ma idealnie dopasowany rozmiar (przynajmniej tak było w moim przypadku) i świetnie utrzymuje się na skórze nie powodując dyskomfortu. Esencja, którą nasączono płachtę jest przezroczysta, nie cieknie, nie klei się, ani nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej warstwy. Jest bezwonna, a więc doskonała dla osób z wyczulonym węchem. Tuż po nałożeniu płachta idealnie dolega do skóry, a esencja delikatnie się wchłania.

Działanie maski w płachcie Beauty Collagen Kimoco oparte zostało na kwasie hialuronowym oraz ekstraktem z kwiatu róży damasceńskiej. Jej zadaniem jest głębokie nawodnienie, nawilżenie, wygładzenie, wzmocnienie bariery ochronnej oraz łagodzenie podrażnień i tak właśnie jest. Skóra już po jednej aplikacji jest ładnie nawilżona, wygładzona i odprężona. 

Cenię sobie w tym produkcie szybkie działanie, fajny efekt na skórze, brak uczucia klejenia się oraz idealnie nasączoną płachtę. Nic nie cieknie, nie wylewa się, ani nie powoduje dyskomfortu, co u mnie jest to bardzo ważne.

Daj znać czy poznałaś/eś już ten produkt.

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde