Mascara HD PRO tusz do rzęs Lash Brow – Pure Beauty

Tusz do rzęs z odżywką
Jeśli chodzi o tusz do rzęs – ciężko mi dogodzić. W swoim życiu przetestowałam już bardzo dużo mascar, ale żadna nie podbiła mojego serca do tego stopnia, żebym do niej wróciła. Moje krótkie i cienkie rzęsy wymagają maksymalnego wydłużenia i pogrubienia. Czy te wymogi spełnia mascara HD PRO Lash Brow?


Można by powiedzieć tusz jak tusz, a jednak nie! W przypadku tuszów do rzęs ważna jest szczoteczka, brak efektu sklejania włosków, szybkość zastygania oraz ostateczny efekt. Dla mnie tusz do rzęs powinien tworzyć taki efekt, by przyciągać wzrok innej osoby.

Mascara HD PRO tusz do rzęs Lash Brow

Tusz umieszczony jest w klasycznym dla tego typu produktów opakowaniu – czarna tubka ozdobiona różowymi elementami i zamknięcie, do którego dołączona jest dobrze wyprofilowana szczoteczka o syntetycznym włosiu. 

Tusz do rzęs z odżywką

Tusz Lash Brow zawarty w tubce ma nie tylko koloryzować, ale i stymulować wzrost rzęs, co jest na prawdę fajnym rozwiązaniem (zauważyłam, że coraz więcej marek proponuje tego typu rozwiązanie). Jego zadaniem jest wyraźne podkreślenie rzęs, pogrubienie, wydłużenie i pielęgnacja. Po 4 tygodniach systematycznego stosowania rzęst mają być dłuższe. Tego jeszcze nie zauważyłam. Tak czy inaczej efekt jaki tworzy na rzęsach jest naprawdę fajny. Ładnie wydłużone i pogrubione rzęsy, szczoteczka ładnie rozczesuje włoski i ich nie skleja. Ponadto tusz się nie kruszy, ani nie rozmazuje, jest na prawdę ok!

Tusz do rzęs z odżywką


Znasz tą mascarę?

Koniecznie napisz w komentarzu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde