Smart Wall – dyskretne tło dla Twojej ekspozycji

U kogo sypnęło już śniegiem? U mnie tylko troszkę w weekend, ale na szczęście szybko wszystko stopniało. Oby jeszcze utrzymała się jesienna pogoda, nic przyjemnego w jeżdżeniu samochodem po zaspach. 

Smart Wall

Tym razem kilka słów o Omega System i ich ofercie. Jest to firma, która ma już spore doświadczenie na polskim rynku. Ich celem jest kształtowanie nowych trendów systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. W swojej ofercie posiadają ściany: muzealne, akustyczne; stoiska targowe, shop in shop, hale przemysłowe, open office, systemy regałowe czy budki akustyczne. Firma wyróżnia się wdrożonym na rynek systemem do zadań specjalnych Small Wall, co to takiego? 

Small Wall to ścianki, które są ze sobą dobrze zespolone, dzięki czemu masz gwarancję, że podczas ich użytkowania nie rozejdą się na boki. Tutaj masz pewność ich funkcjonalności, solidnej, modułowej konstrukcji oraz nowoczesnych rozwiązań. Atutem Small Wall jest to, że montując je nie ingerujesz w podłogę czy ściany, a złożenie ich jest proste i przyjemne. Ścianki Small Wall mogą być wykorzystane między innymi do aranżacji przestrzeni wewnątrz budynków:  w muzeach, galeriach, placówkach kultury itp.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, zajrzyj na stronę smart-wall.info - może właśnie szukasz takich rozwiązań. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde