Pomysł na prezent – chrzest, roczek, komunię

Prezent na chrzest
Przeleciało, nawet nie wiadomo kiedy i już mamy maj, a skoro maj to sezon komunijny w pełni. To ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale i rodziców. Nieodłącznym elementem tego święta jest, jak wiadomo - prezent. Warto postawić na coś wyjątkowego, coś co będzie pamiątką na całe życie.

W dzisiejszym poście przedstawię Ci pomysł na prezent na komunię, ale nie tylko, bo doskonale sprawdzi się ona jako prezent na chrzest czy roczek.


Pomysł na prezent dla dziecka – pamiątka na całe życie

Co jak co, ale dzieciom zawsze najbardziej zależy na zabawkach. Jednak na takie okazje jak chrzest, roczek czy komunia warto dać coś co będzie pamiątka na znacznie dłużej. Świetnie w tym przypadku sprawdzi się: złoto, książki pamiątkowe, grawerowane kryształki, album itp.


Poniżej przedstawię trzy przykłady, które będą świetną pamiątką:

  • Bransoletka z grawerem: to jedna z fajniejszych pamiątek, która zostanie na lata. Możesz wybrać bransoletkę ze złota lub srebra z imieniem dziecka i przykładową datą wydarzenia. Takie piękne bransoletki w trakcyjnych cenach znajdziesz na stronie murrano.pl. Bransoletki dodatkowo pakowane są w urocze pudełko z dedykacją, dzięki czemu masz gotowy prezent
  • Srebrny obrazek z grawerem: to kolejna świetna propozycja i piękna pamiątka. Taki obraz wykonany jest z najwyższej próby srebra i wysokiej jakości metalu. Całość usadzona została na drewnianej podkładce w kolorze ciemnego orzecha.
  • Album w etui to kolejna propozycja, która będzie pamiątką na lata. Album ma spersonalizowane etui, a sam stworzony został w twardej okładce by się nie zniszczyć. Doskonały do przechowania zdjęć z dziecięcych lat.

Wszystkie trzy pomysły, które przedstawiłam znajdziesz w fajnej cenie na stronie https://www.murrano.pl. Koniecznie tam zajrzyj i się zainspiruj!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde