Dekoracyjny kamień gipsowy

Ostatnio postanowiłam zmienić odrobinę wnętrze swojego domu. Zaczęłam od sypialni. Udało mi się już odświeżyć kolor ścian, założyć tapetę i przemeblować kosmetyczny kącik. Została jeszcze zmiana oparcia łóżka i całego obicia. Ze względu na brak czasu wszystko dzieje się powoli, ale małymi kroczkami do celu. W dalszym planie odświeżenie korytarza oraz salonu. Później prace na zewnątrz, ale z tym poczekam na wiosnę.


Skoro o remontach mowa, to w dzisiejszym poście przedstawię Ci bardzo modny ostatnio kamień dekoracyjny gipsowy.


Dekoracyjny kamień gipsowy

Planując wnętrze naszego domu wiedziałam jedno – na kominie, który idzie przez jedną ścianę w salonie, ułożymy kamień dekoracyjny z gipsu. Kamień określił styl naszego wnętrza i sprawił, że salon wygląda nowocześnie, a przy tym jest przytulny.

Gdzie szukać kamienia dekoracyjnego?

W zasadzie znajdziesz je w każdym sklepie budowlanym, ale ja dzisiaj polecam Ci stronę steinblau.com, która oferuje wysokiej jakość kamień gipsowy wyróżniający się trwałością i wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Do wyboru szeroki wybór odcieni i modeli - jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kamień dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie w przypadku nierównych ścian, drobnych ubytków; sprawdzi się w przypadku nowoczesnych jak i tych klasycznych wnętrz. Ponadto tworzy świetną izolację w pomieszczeniach, jest łatwy w utrzymaniu i montażu.

To rozwiązanie, które wybiera wiele osób, decydujących się na remont. Nic dziwnego - nie dość, że pięknie się prezentuje to jest praktyczne. Kamień dekoracyjny sprawia, że wnętrze Twojego domu zyskuje estetycznego wyglądu, wyrafinowania i efektywności. To dekoracja, która będzie wyglądać świetnie przez długi czas.


Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde