Kolorowe skarpetki – z czym je nosić?

Kolorowe skarpetki Nanushki
#płatnawspółpraca

W jednym z ostatnich postów wspomniałam o tym, że zamierzam do swojego życia wprowadzić odrobinę kolorów. Zwłaszcza teraz gdy tak bardzo tęsknie za wiosną. Swoje zamierzenia od razu wprowadziłam w życie! Zaczęłam od małych rzeczy, takich jak komplet w fuksjowym kolorze czy skarpetki, które zamówiłam na stronie https://koloroweskarpetki.pl/.

Kupno takich skarpetek to jedno, ale pytanie z czym je nosić, żeby nie wyglądać głupio?


Kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki od jakiegoś czasu stały się hitem wśród dorosłych osób. Wybierają je zarówno Panowie jak i Panie. Wprowadzają do naszych codziennych, często nudnych stylizacji odrobinę szaleństwa i radości. Sprawiają, że jesteśmy odbierani pozytywnie, jako osoby z dystansem. Tego typu dodatki potrafią sprawić, że stylizacja zmienia charakter, staje się indywidualna i wyjątkowa.

Kolorowe skarpetki Nanushki
Kolorowe skarpetki Nanushki

Kiedy zakładać kolorowe skarpetki? 

Kolorowe skarpetki możesz nosić zarówno wiosną, zimą jak i jesienią (lato raczej odpada). Nie będą pasować do każdej stylizacji, ale można pokombinować. Odradzam zakładanie ich do typowo biznesowych outfitów, nie wszyscy mogą mieć takie poczucie humoru jak Ty, tak więc raczej nie ryzykuj. Spokojnie jednak sprawdzą się w przypadku innych, nieco mniej oficjalnych stylówek. 

Panowie nie mają problemu, bo bardzo modne stało się zakładanie kolorowych skarpet, a nawet tych nie do pary do eleganckich spodni, równie świetnie prezentują się z jeansami. 

Kobiety również mają pole do popisu zakładając kolorowe skarpety do tenisówek z jeansami, botków ze spódnicą czy sportowego dresu. Oczywiście to tylko przykłady, bo kolorowe skarpety sprawdzą się w wielu innych połączeniach, które nie jednokrotnie mogą nas zachwycić.

Kolorowe skarpetki Nanushki
Kolorowe skarpetki Nanushki

Warto jednak pamiętać!

Zakładając kolorowe skarpety zrezygnuj z łączenia tych samych kolorów. Załóż obuwie w jednym, stosowanym kolorze by nie gryzły się z „głównym bohaterem stylizacji”.  Nie bój się bawić kolorami, niech będzie wesoło! 

Skarpety z wieloma wzorami znajdziesz na stronie https://koloroweskarpetki.pl/39-smieszne-skarpetki. Do wyboru wiele ciekawych modeli, takich marek jak: Nanushki, Happy Sock, czy Pest.

To co, wprowadzisz odrobinę koloru do swojego życia razem ze mną? 

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde