Omega system – ścianki wystawiennicze

Afterweb współpraca dyedblonde
Omega System to firma, która na rynku istnieje już od 1991 roku. Od ponad 30 lat wspiera klientów w tworzeniu konstrukcji prezentacyjnych. Mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i gwarancją satysfakcji. Do ich zadań należy aranżacja biur, hal czy wielkopowierzchniowych przestrzeni.


Omega system

Do specjalności firmy Omega System (https://www.scianki.info.pl/) należy przede wszystkim budowa ścianek wstawienniczych, które tworzone są z lekkich aluminiowych profili. Ścianki te wykorzystywane mogą być do prezentacji, wystaw dzieł sztuki, czy chociażby punktów informacyjnych. Omega system oferuje: ściany SMART WALL (lekkie służące do ekspozycji dzieł sztuki, tworzenia tła, zabudowy przestrzeni, czy jako element podziału przestrzeni), ścianki wystawiennicze ECO Line (doskonałe do małych wnętrz, są solidne, a przy tym można je składać i bez trudu zmontować, ściany muzealne (jak sama nazwa mówi przeznaczone do muzeów, placówek kultury i innych instytucji zajmujących się wystawiennictwem), ramy ekspozycyjne MultiQUBE (służą do ekspozycji obrazów, druków i innych przedmiotów, są wielofunkcyjne), ażurowe konstrukcje ekspozycyjne (w kształcie sześcianu i prostopadłościanu), ekrany szklane (do wyboru mobilne lub montowane na stałe, pełnią rolę transparentnej ścianki wystawienniczej), ścianki biurowe (można z nich stworzyć biurowe boksy), parawany, zabudowę stałą, płotki, ścianki reklamowe czy MAGNETIC Line WHITEBOARD Line.

Omega System to doskonałe rozwiązanie dla biur, muzeów, szkół, hal, rynków itp. Ich siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich, ale działają na terenie całej Polski.

Do następnego!

*post sponsorowany 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde