KR Group

dyedblonde.pl
Dzisiaj kilka słów o KR Group, czyli polskiej grupie księgowo-podatkowej, która może pochwalić się międzynarodowym zasięgiem. To grupa doradców zatrudniająca ponad 230 specjalistów świadczących usługi w różnych dziecinach w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


KR Group – dowiedz się więcej

KR Group na rynku funkcjonuje już od 2000 roku tworząc silną, konkurencyjna markę z usługami księgowymi, podatkowymi, audytowymi oraz kadr i płac. Już w roku 2016 poszerzyli zasięg swojej działalności na inne kraje Europy: Czechy, Rumunię i Węgry. Obecnie grupa działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii i Węgier.

Oferta KR Group to:

Outsourcing księgowy – przeznaczony dla osób inwestujących w nieruchomości komercyjne i projekty z branży energii odnawialnej.
Doradztwo podatkowe w tym raportowania schematów podatkowych, ulgi na innowacje czy przeglądy podatkowe.
VAT Compliance - kompleksowe doradztwo podatkowe z zakresu VAT, przedstawicielstwo podatkowe, zwrot podatku VAT.
Outsourcing kadr i płac – ENOVA365, pulpity Kierownika i Pracownika, międzynarodowe platformy kadrowo-płacowe, narzędzia planowania i rozliczania czasu pracy.
Usługi korporacyjne – w ofercie: przekształcenie spółek komandytowych, zakup gotowej spółki, usługa sekretariatu korporacyjnego itp.
Usługi środowiskowe w tym opłaty produktowe, opłaty za korzystanie ze środowiska, roczne sprawdzania o odpadach itp.

KR Group https://www.krgroup.pl/ od wielu lat współpracuje z osobami z branży: nieruchomości, handlu detalicznego, produkcji, funduszy inwestycyjnych, informatyki itp.

Do następnego!

*post sponsorowany

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde