Nofire.pl - kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP

Do świąt pozostało już tylko kilka dni! Choinka ubrana czy czekasz do 24 grudnia? Dania zaplanowane? U nas w zasadzie zostały jeszcze zakupy spożywcze oraz dokupienie kilku ostatnich upominków. Ale wcześniej kierunek Brno i wizyta na tamtejszym Jarmarku Świątecznym - już się nie mogę doczekać!Dzisiaj kilka słów o kompleksowej usłudze z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP i stronie www.nofire.pl.

Nofire.pl

Nofire to firma, która od 2013 roku działa w branży usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP. To zespół profesjonalistów - doświadczonych inżynierów, techników pożarnictwa, specjalistów BHP, serwisantów i monterów sprzętu ppoż. Dodatkowo firma współpracuje z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych i projektantami branżowymi.

Oferta Nofire to: PRZEGLĄD SERWIS KONSERWACJA (gaśnice, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, systemy Sygnalizacji Pożaru, systemy detekcji CO LPG, drzwi przeciwpożarowe, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, systemy oddymiania klatek schodowych, bramy przeciwpożarowe, kalibracje detektorów CO LPG METAN, stałe urządzenia gaśnicze, naprawa urządzeń itp.), DOSTAWA I MONTAŻ (znaki ewakuacyjne i bezpieczeństwa, akumulatory zasilania awaryjnego, zawory hydrantowe, stałe urządzenia gaśnicze itp.), PROJEKTY I DOKUMENTACJA (Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego, audyt i ocena stanu bezpieczeństwa pożarowego, plany ewakuacji, operaty przeciwpożarowe itp.), BIERNE ZABEZPIECZENIA PRZECIWPOŻAROWE.

Firma realizowała zamówienia takich klientów jak: Volvo, Orlen, PKP, Sony czy Orange. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a ich oddziały znajdziesz również w Lublinie i Łodzi.

Do następnego!

 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde