Podsumowanie roku 2022

Zdjęcie w samochodzie zimą
Moje coroczne podsumowania zawsze były długie i rozwinięte, tym razem postanowiłam się streścić. Jak zwykle wspomnę o podróżach, blogu i ewentualnych planach, ale bez zbędnego przedłużania. Zatem zapraszam!


Rok 2022 był nie najgorszy, ale zawsze mogło być lepiej!

W każdym roku znajdą się chwile radości, smutku, ekscytacji i braku sił, tak było również w 2022. Nie udało mi się spełnić wszystkich swoich noworocznych postanowień. Tak naprawdę z sześciu spełniłam dwa. Nie jest to najlepszy wynik, tym bardziej, że to, na którym mi najbardziej zależało/zależy nie spełniło się w ogóle (zmiana pracy to nie taka łatwa sprawa). Tym samym na rok 2023 nie planuję nic! Dam się ponieść chwili, może tym razem się poszczęści :). 

Blogi schodzą na drugi plan, ale nie u mnie!

Nietrudno zauważyć, że to Instagram i TikTok przejęły stery w sieci, i chociaż Instagram bardzo lubię i chętnie tam publikuję treści, to do TikToka cały czas próbuję się przekonać. Z przyjemnością zaczynam tworzyć reelsy. Jeśli chodzi o bloga absolutnie nie odstawiam go na dalszy plan. Instagram i TikTok są, ale trendy lubią się zmieniać i niedługo blogi mogą wrócić do łask.

To był dobry rok pod względem podróży!

W tym roku udało nam się całkiem sporo zobaczyć. Już na samym początku stycznia wylądowaliśmy na Wyspach Zielonego Przylądka, a dokładnie na Sal. Mała wyspa, którą w większości udało się zwiedzić. Chodziliśmy między małymi rekinkami, pływaliśmy w słonych jeziorach, odwiedziliśmy baseny lawowe, Buracona, blue eye i wiele innych miejsc. 

Podsumowanie roku 2022 - dyedblonde


W kwietniu, w końcu udało nam się odwiedzić Czarnogórę. Jesteśmy oczarowani tym krajem, do tego stopnia, że chętnie byśmy tam zamieszkali. W pięć dni udało nam się zobaczyć sporo pięknych miejsc!

Podsumowanie roku 2022 - dyedblonde


W maju (z racji, że w czerwcu mój mąż zmieniał pracę) wyruszyliśmy do Tokaju, gdzie zwiedziliśmy kilka rewelacyjnych miejscówek, które polecamy!

Podsumowanie roku 2022 - dyedblonde


Wakacje były dla nas dość ciężkie, bo spędzaliśmy je w pracy, ale odbiliśmy to sobie wizytą w Tabie we wrześniu. Tam nie tylko odpoczywaliśmy, ale dużo pływaliśmy i snoorkowaliśmy. Udało się zobaczyć żółwia i pływać w Blue Hole.

Podsumowanie roku 2022 - dyedblonde


W październiku po raz drugi wybraliśmy się do Tokaju, świętować zaległe imieniny męża, moje urodziny i rocznicę zaręczyn. To był pobyt nastawiony na odpoczynek.

Podsumowanie roku 2022 - dyedblonde

W grudniu udaliśmy się jeszcze na kiermasz świąteczny w Brnie, było pięknie!

W tym roku udało nam się zobaczyć sporo nowych miejsc, oby w przyszłym było podobnie, na co też mocno liczę!


Co jeszcze wydarzyło się w 2022?

W 2021 roku zaczęliśmy sprzedawać własnoręcznie robione półki na wannę. W 2022 roku sprzedaliśmy ich całkiem ładną liczbę, z czego jesteśmy dumni. Ponadto postanowiliśmy z mężem napisać ebooka, którego mam nadzieję, że wypuścimy na wiosnę 2023 roku. Zaczęłam też małymi krokami rozwijać swoje umiejętności w fotografii produktowej, a więc nieskromnie przyznam – dzieje się. Udało mi się również podjąć kilka efektownych współprac, które były dla mnie przyjemnym wyzwaniem.

fotografia produktowa dyedblonde photo   Zdjęcia produktowe w niskiej cenie

Rok 2022 dobiega końca, życzę wszystkim zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, miłości i spełniania marzeń.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2023.

Zdjęcie w samochodzie zimą

Do następnego! 

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde