Mały przegląd sklepu RIHOAS

Kto lubi przeglądy sklepów z ubraniami? Jeśli to właśnie Ty, to mam coś dla Ciebie! Poznaj RIHOAS, wschodzącą modową markę, która stawia na elegancję połączoną ze stylem retro.Kilka słów o RIHOAS

RIHOAS to marka powstała w 2021 roku, a ich celem jest tworzenie ubrań ze zrównoważonych tkanin, tak, by kobieta mogła czuć się pewnie i elegancko. Dodatkowo mają na względzie przyszłość naszej planety, dlatego też nieustannie szukają tkanin wysokiej jakości, by zmniejszać ilość odpadów w procesie produkcyjnym. Ich oferta to nietuzinkowa odzież dla kobiet, które chcą się poczuć zmysłowo i stylowo.

Przegląd sklepu RIHOAS

W ofercie RIHOAS znajdziesz szeroki wybór sukienek i tych nieco bardziej eleganckich i tych typowo codziennych. Przyznam szczerze, że jestem nimi oczarowana i mogłabym każdą mieć w swojej szafie. Poniżej pokażę kilka egzemplarzy:


RIHOAS to również piękne bluzki, golfiki, sweterki i topy. Zobacz sama, wybrałam kilka egzemplarzy, które wpadły mi w oko.

Oczywiście w RIHOAS znajdziesz też spódnice i spodnie, które możesz połączyć z bluzkami, tworząc piękny komplet.


Marzą Ci się wakacje w ciepłych krajach, ale nie masz idealnego stroju kąpielowego – znajdziesz go w RIHOAS. Modele są nietuzinkowe i stylowe. Zobacz poniżej.

Oprócz części garderoby w RIHOAS znajdziesz wiele pięknych akcesoriów, które uzupełnią Twoją stylizację. Tak naprawdę, zamawiając u nich możesz skompletować dla siebie kompletny look.

Nie znasz RIHOAS? Zachęcam Cię do przeglądnięcia ich strony, jestem pewna, że sporo rzeczy wpadnie Ci w oko.


Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde