Vintage Posteria – plakaty do Twojego domu

Plakaty do domu - wystrój wnętrz dyedblonde
Kolory, które dominują w moim domu to głównie biały i szary z elementami drewna. Kiedyś unikałam drewnianych  dodatków, a teraz uważam, że to one potrafią najbardziej dopieścić pomieszczanie i wprowadzić ciepło. To coś czego przy bielach i szarościach mi brakowało. Jestem również fanką dekoracji w postaci plakatów, znajdziesz ich u mnie mnóstwo. Gdybym tak się zastanowiła to nie mam ich jedynie w łazienkach. W każdym innym pomieszczeniu wisi lub stoi przynajmniej jeden. To dokonały pomysł na zagospodarowanie pustych ścian, który dodatkowo wprowadza przyjemny i ciekawy nastrój.

 

W moim domu znajdziesz plakaty, które wprowadzają wakacyjny klimat, przypominając mi to co lubię najbardziej – palmy, lazurową wodę i beztroskę.

 

Vintage Posteria

Ostatnio odkryłam nową stronę z przepięknymi plakatami Vintage Posteria. Sklep oferuje szeroki wybór kolekcji plakatów  utrzymanych w stylu retro. Vintage Posteria to doskonała jakość produktów, które drukowane są na płótnie, a nie papierze. Nadruk wykonany jest w technologii cyfrowej, a cały proces odbywa się w fabryce. Strona oferuje plakaty w wielkości:  A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 – 60x85cm. Jest również możliwość zamówienia niestandardowego rozmiaru. Co istotne sklep ma darmową wysyłkę.

Plakaty do domu - wystrój wnętrz dyedblonde
Plakaty do domu - wystrój wnętrz dyedblonde

Plakaty Vintage Posteria

Na stronie Vintage Posteria znajdziesz plakaty z wzorami anatomicznymi, botanicznymi, Egon Schiele, japońskimi, jedzeniowymi, fashion, olimpijskimi, podróżniczymi, samochodowymi, sportowymi, zwierzętami, sztuką teatralną, a nawet ze starymi mapami. Każdy z plakatów wykonany jest w przepiękny, unikatowy sposób, idealny by wypełnić wnętrze w domu, biurze, restauracji czy nawet hotelu.

Plakaty do domu - wystrój wnętrz dyedblonde
Plakaty do domu - wystrój wnętrz dyedblonde

Sama zachwyciłam się nietypowymi plakatami anatomicznym oraz przepięknymi plakatami botanicznymi. Koniecznie musisz je zobaczyć i dać znać jak Ci się podobają.

Tego typu plakaty to genialny sposób na zagospodarowanie pustych ścian oraz na wprowadzenie odrobiny ciepła do pomieszczenia.

Napisz w komentarzu jak Ci się podobają takie dodatki w domu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde