Swigo – soki tłoczone na zimno w technologii HPP. Samo zdrowie!

100% naturalne składniki, soki Swigo
Zdrowy, naturalny, świeży sok – nie odmówię, a jeśli jeszcze nie muszę brudzić kuchni by taki wypić, to już w ogóle genialnie!

 

Swigo to marka, która powstała z pasji do zdrowego żywienia. To linia produktów przygotowywana ze szczególną troską, przede wszystkim jeśli chodzi o jakość wykorzystywanych produktów, warunków tłoczenia czy receptury.

100% naturalne składniki, soki Swigo

Soki Swigo tłoczone na zimno w technologii HPP

Swigo są sokami tłoczonymi na zimno w technologii HPP. Na czym ona polega? HPP z angielskiego to High Pressure Processing, czyli nowoczesna metoda utrwalania żywności, w tym właśnie soków. Zamiast wysokiej temperatury do produkcji wykorzystywane jest wysokie ciśnienie, które pozwala na pozbycie się z produktów szkodliwych mikroorganizmów, zachowując wszystkie witaminy owoców oraz warzyw, w tym ich smak, zapach i kolor.

Soki Swigo mają na celu poprawić witalność, przedłużyć młodość, usunąć toksyny z ciała, uodpornić na stres i dodać siły w codziennych sytuacjach. Swigo to niezwykłe walory smakowe, jakość i przede wszystkim 100% natury.

Swigo – soki tłoczone na zimno w technologii HPP. Samo zdrowie!
100% naturalne składniki, soki Swigo

Oferta SWIGO

Na stronie Swigo znajdziesz: soki, smoothie, lemoniady czy chłodniki. Każdy z produktów możesz kupić oddzielnie, stworzyć swój plan lub wybrać Swigo Box.

Co to takiego Swigo Box? To możliwość skomponowania własnego boxu z sokami, dzięki czemu oszczędzasz zamawiając większą ilość tego samego soku. Przykładowo: smoothie dostępne jest w cenie 10,50 zł/1szt., kupione w sześciopaku to już 9,85 zł/1 szt. Dodatkowo możesz zyskać darmową dostawę.

Plany Swigo – stworzone są przed specjalistów, mają za zadanie wspierać naturalne mechanizmy organizmu. W każdym planie znajdziesz kompozycje soków i smoothie w trzech wariantach. Do wyboru następujące plany:

  • młodość i uroda,
  • detox i równowaga,
  • dla dzieci,
  • energia na co dzień,
  • na zdrowie,
  • fit,
  • regeneracja,
  • na szczęście,
  • do szkoły.

Wiesz, że jedno Swigo smoothie dziennie zastępuje jeden posiłek, a soki uzupełniają organizm o witaminy i mikroelementy.

100% naturalne składniki, soki Swigo
Swigo – soki tłoczone na zimno w technologii HPP. Samo zdrowie!

Swigo to pyszne lemoniady w trzech smakach: truskawkowym, mandarynowym, cytrynowym. Soki w wielu smakowych wariantach takich jak: jabłko, pomarańcz, detox (sok z pomarańczy, liści szpinaku, natki pietruszki, liści pokrzywy, imbiru, jabłka), anty ox (sok z jabłek, jagody kamczackiej, aronii, borówki czarnej (czarnej jagody), pigwowca), itp. Pyszne smoothie: na odporność, witalność, detox itp. 

Moim ulubionym smakiem Swigo jest smoothie bananowe trio, w którym znajduje się: przecier z banana, wyciskany sok z jabłek i wyciskany sok z truskawek. To jest pyszne! Muszę przyznać, że dzięki marce Swigo przekonałam się również do wersji z warzywami. Smoothie detox, w którym składnikami są: sok z liści szpinaków, liści pokrzyw i jarmużu. Fajna opcja do przemycenia warzywa, za którymi nie do końca przepadam, a które mają w sobie wiele witamin.

Który smak wybierasz dla siebie? Jestem bardzo ciekawa czy miałaś/eś już okazję skosztować soków SWIGO! Jeśli nie to zdecydowanie polecam!

P.s. Już nie długo na stronie Swigo premiera chłodników. Nie mogę się doczekać!

Do następnego.

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde