Ptak & wspólnicy – specjalizacje kancelarii

Ptak & Wspólnicy: Upadłość Konsumencka, Jak Ogłosić Upadłość Konsumencką  Osoby Fizycznej 

Dzień dobry, w poniedziałek. Energia na nowy tydzień jest? Mam nadzieję, że przynajmniej u Ciebie, bo ja marzę o jakimś dodatkowym dniu wolnego, w którym mogłabym ogarnąć kilka swoich spraw. Zdecydowanie nazbierało mi się zaległości, których nie mam kiedy uporządkować.

Dzisiaj temat nieco kontrowersyjny i inny, niż zawsze, bo przybliżę działanie kancelarii Ptak & wspólnicy. Po cichu liczę, że Ci się nie przyda, ale może czasem warto wiedzieć o takim miejscu.

 

Ptak & wspólnicy

Ptak & wspólnicy to kancelaria prawna, która specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowo spraw z zakresu podziału majątku (https://www.i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/podzial-majatku/). Klient indywidualny może liczyć na doradztwo w zakresie: rozwodu, rozwodu z orzeczeniem o winie, rozwodu z obcokrajowcem w Polsce, dziedziczenia ustawowego, sporządzenia testamentu, spadku, podziału majątku, upadłości transgranicznej, pozbawienia władzy rodzicielskiej, opiniowania umów, odstąpienia od umowy, prywatnego aktu oskarżenia czy pomocy dla frankowiczów. Natomiast klient biznesowy, znajdzie u nich pomoc w zakresie: obsługi prawnej firm, zakładaniu i rejestrowaniu spółek, przekształcenia: spółki, spółki cywilnej, jednoosobowej działalności, spółki z o.o., spółki jawnej, spółki komandytowej, spółki akcyjnej, spółki partnerskiej, oddłużania/postępowania układowego, ogłoszenia upadłości firmy, doradztwa podatkowego i pomocy, opinii prawnej.

W przypadku podziału majątku kancelaria prawna Ptak & wspólnicy pomaga zarówno przy podziale umownym oraz sądowym, świadcząc porady prawne oraz reprezentując stronę w sądzie. Kancelaria posiada duże doświadczenie i do każdej sprawy pochodzi w indywidualny sposób. Ich działanie to najwyższy poziom z zachowaniem standardów obsługi prawnej.

Kancelaria Ptak & wspólnicy znajduje się we Wrocławiu na ulicy Halickiej. Można kontaktować się z nimi zarówno osobiście, telefonicznie, jak i droga mailową.

Kancelaria pomaga w awaryjnych, ale jakże życiowych sytuacjach, jednak mimo wszystko liczę, że tego typu porady nie będą Ci potrzebne.  

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde