CREATOR - szkoleniowa placówka oświatowa

Szkolenia Creator

Jak to się mówi: „na naukę nigdy nie jest za późno”. Sama aktualnie jestem w trakcie kursu z rachunkowości. Za sobą mam też kurs copywritera i pozycjonowania. Cały czas działam by mój blog był coraz lepszy. W planach mam również kurs fotografii, muszę tylko wszystko na spokojnie sobie ułożyć (ostatnio za dużo się dzieje).

Dzisiaj pokrótce przedstawię Ci stronę ze szkoleniami, którą ostatnio odkryłam.

 

szkolenia Creator

Szkolenia i kursy Creator

Creator to niepubliczna placówka oświatowa, która wystawia świadectwa ukończenia kursów w formie świadectw MEN. Kursy prowadzone są stacjonarnie w formie wykładów, prezentacji multimedialnych, czy interaktywnych zajęć warsztatowych. Creator współpracuje z wykwalifikowaną kadrą, pracownikami wyższych uczelni, którzy posiadają umiejętności dydaktyczne, wiedzę praktyczną i potrafią przekazać ją drugiej osobie.

 

Jakie kursy znajdziesz na stronie Creator?

Na stronie Creator znajdziesz kursy, warsztaty z takich dziedzin jak:

  • Projektowanie wnętrz,
  • Projektowanie ogrodów,
  • Stylizacja wnętrz,
  • Remodeling budynków, 
  • VISUAL MERCHANDISING,
  • Kursy komputerowe.

Ceny poszczególnych kursów znajdziesz na stronie Creator.

Absolwenci szkoleniowej placówki oświatowej Creator osiągają liczne sukcesy. Prowadzą blogi, a nawet programy wnętrzarskie. Świadczy to tylko o tym, że placówka stawia na jakość i jak najlepsze przekazanie wiedzy swoim uczniom.

Jeśli szukasz kursu, szkoleń lub warsztatów o podobnej tematyce, koniecznie sprawdź ofertę strony Creator. Może coś wpadnie Ci w oko, a Ty będziesz mogła/mógł się podszkolić.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde