3kiwi baby - CybexBalios S Lux

CybexBalios S LuxSklep 3kiwi
Jesteśmy właśnie w drodze na Węgry, a dokładny kierunek to Tokaj. Już kiedyś mieliśmy okazję odwiedzić to miasteczko, ale była to szybka wizyta. Wówczas powiedzieliśmy sobie, że tam wrócimy i właśnie wracamy po więcej.

 

Dzisiaj tematyka inna niż zwykle, ale sklep 3kiwi (jeśli pamiętasz), już kiedyś gościł na moim blogu.

 

3kiwi baby

Są tu jakieś przyszłe albo obecne mamusie? Ten post będzie specjalnie dla Was! Ale jeśli sama nie jesteś mamą to może znasz jakąś, której możesz pokazać dzisiejszy wpis. „A nuż, widelec”  jest w trakcie poszukiwania idealnego wózka.

Sklep 3kiwi w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów przeznaczonych dla niemowlaków oraz tych nieco starszych dzieci. Rzeczy te dostępne są od ręki i co ważne, masz możliwość zwrotu lub wymiany danej rzeczy. Akcesoria wybierane są przez specjalistów w taki sposób by spełniały wymogi każdego dziecka. To wysoka jakość i zapewnienie jak najlepszych standardów. To gwarancja oraz bezpieczeństwo udanych zakupów. Sklep posiada również dwa oddziały stacjonarne we Wrocławiu i Świdnicy.

 

Cybex Balios S Lux

W sklepie 3 kiwi znajdziesz również szeroki wybór wózków dla dziecka w tym marki Cybex Balios S Lux (https://www.3kiwi.pl/pol_m_Wozki_Producenci_Wozki-Cybex_Cybex-Balios-S-Lux-2156.html), w spacerowej odsłownie. To wózek przeznaczony do jazdy w terenie miejskim oraz pozamiejskim. Posiada amortyzację oraz koła żelowa, sprawdzające się na każdej nawierzchni. Wózek Cybex Balios S Lux gwarantuje dziecku bezpieczna podróż. Doskonały dla wymagających rodziców. Na stronie 3kiwi do wyboru szeroka gama kolorów oraz modeli. 

Oczywiście sklep oferuje również inne marki wózków dla dziecka takie jak: Stokke, Bugaboo, Cybex Gold, Cybex Platinum, Thule, Uppa Baby itp. Do wyboru wózki: spacerowe, głęboko-spacerowe, bliźniacze, trójkołowe, a nawet przyczepki rowerowe.

Jeśli jesteś w trakcie tworzenia wyprawki dla dziecka, lub po prostu potrzebujesz wymienić wózek, koniecznie zajrzyj na stronę 3kiwi. Oferta jest ogromna.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde