Gdzie szukać fajnych promocji?

Przyznawać się, kto nie lubi promocji! Pewnie znajdą się wyjątki, ale nie będzie ich pewnie zbyt dużo. Promocje były, są i będą przez nas uwielbiane, bo przecież zawsze lepiej wydać mniej niż więcej. Jeszcze teraz, gdy ceny tak mocno poszły w górę… to normalne, że każdy szuka oszczędności. Dlatego w dzisiejszym poście z przyjemnością przedstawię portal, w którym możesz wyłapać przeróżne okazje.

 

HotShops - portal z okazjami

HotShops to najlepszy portal w Polsce, który powstał z miłości do zakupów oraz promocji. Misją HotShops jest stworzenie społeczności dzielącej się okazjami. Jak to działa? Każdy może podzielić się okazją, promocją, kodem rabatowym publikując go na HotShops. To miejsce, w którym kumulują się zniżki z każdej kategorii.

Hotshops polski portal z promocjami

Co znajdziesz na HotShops?

Na HotShops znajdziesz promocje w takim dziale jak: konsole i gry, smartfony i smartwatche, elektronika, moda, zdrowie i uroda, tv i audio, laptopy i komputery, motoryzacja, podróże i wiele, wiele innych. Szukając promocji w Shopee znajdziesz rzeczy, które przydadzą się w kuchni, czy w ogrodzie. 

Przykładowo: znajdziesz u nich ekspres do kawy Krups w cenie 1799 zł, zamiast 1999 zł, lodówkę w obniżce 2199 zł z 2999zł; rabaty do takich sklepów jak: Zalando, Tous, Cropp czy Sinsay; promocje na narzędzia czy wyposażenie wnętrz.  

Hotshops polski portal z promocjami

Jesteś fanem promocji, a może masz kupon/rabat, którym chcesz podzielić się z innymi? Koniecznie odwiedź stronę HotShops! Może uda Ci się znaleźć to czego akurat szukasz w atrakcyjnej cenie!

Sama z racji, że uwielbiam wszelkie promocje i rabaty postanowiłam założyć konto na HotShops i regularnie przeglądam dostępne tam oferty. Jak tylko będę wiedzieć o jakimś rabacie lub sama będę posiadać kupon to właśnie tam się nim podzielę.

Co sądzisz o takim rozwiązaniu jak HotShops? W jednym miejscu wiele fajnych promocji, ja jestem zdecydowanie na tak! Oby pojawiało się tam jak najwięcej rabatów, które będę mogła wykorzystać :).

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde