Szczotka termiczna do prostowania włosów My Pro Magic Straight Brush – moja opinia

Prostowanie włosów szczotką
Jak już nie raz wspomniałam, jestem posiadaczką kręconych włosów. Nie do końca mi to pasuje, akceptuje je jedynie podczas wyjazdów w ciepłe kraje. Słońce i słona woda ma na nie, pozytywny wpływ. Wówczas ich skręt jest idealny, taki jak powinien, włosy nie sterczą, a ładnie się układają.

Z racji, że nie przepadam za swoimi kręconymi włosami, próbuję wielu, sposobów by je ujarzmić. Tym razem do testów wybrałam szczotkę termiczną My Pro Magic Straight Brush. Czy spełnia moje oczekiwania i czy warta jest swojej ceny?


Szczotka termiczna prostująca włosy My Pro Magic Straight Brush

Prostownic przerobiłam już naprawdę dużą ilość. Na tę chwilę mam swoją ulubioną z firmy Remington i nie chcę żadnej innej. Miałam jednak ochotę spróbować czegoś co w znacznie przyśpieszy prostowanie i dodatkowo wygładzi moje włosy. Stwierdziłam, że może warto sprawdzić szczotę termiczną i miałam rację. To świetna opcja, zwłaszcza rano, gdy mam mało czasu.

Model - My Pro Magic Straight Brush Bellissima.

Prostowanie włosów szczotką

Informacje praktyczne

Szczotka termiczna do prostowania włosów My Pro Magic Straight Brush to elegancki design oraz świetny efekt dla włosów. Wyposażona została w 3 podgrzewane strony z bocznym grzebieniem, technologię jonową, która zapobiega puszeniu się włosów, 6 poziomów temperatury od 160°C do 210°C, ceramiczne wykończenie, wyświetlacz LED oraz obrotowy przewód. Szczotka szybko się nagrzewa, a po 60 minutach automatycznie wyłącza. Jest to model podręczny, doskonały do codziennego stosowania.

Zadaniem szczotki Bellissima My Pro Magic Straight Brush PB11 100 jest prostowanie i wygładzenie włosów oraz zapewnienie im zdrowego wyglądu.

 

Moja opinia

Od razu muszę wspomnieć, że to nie jest moja pierwsza szczotka prostująca. Już raz miałam okazję wypróbować takie urządzenie. Nie pamiętam, jakiej marki była ta szczotka, ale nie spełniła moich oczekiwań. W przypadku szczotki termicznej My Pro Magic Straight Brush Bellissima jest zupełnie inaczej! Pokochałam ją już od pierwszego użycia.

Przede wszystkim szczotka faktycznie szybko się nagrzewa, a zewnętrzne grzebyki chronią skórę, głowy i dłoni przed poparzeniem. Włosy już po kilku przeciągnięciach szczotką My Pro Magic Straight Brush Bellissima są wygładzone, ładnie wyprostowane i pięknie się błyszczą. Co mi się bardzo podoba w tym modelu to fakt, że daje możliwość wymodelowania końcówek, na zewnątrz lub do wewnętrznej strony, dzięki czemu zyskuję fryzurę, o jakiej zawsze marzyłam. Moim patentem jest szczotkowanie włosów w dół, przez co zyskują na objętości, co przy cienkich włosach jest szczególnie istotne. Nie zauważyłam również, żeby szczotka negatywnie wpływała na włosy, ale nie zapominajmy, że to jednak gorące płytki. Z racji, że szczotka wyposażona jest w jonizator, dodatkowo zapobiega puszeniu się włosów.

Prostowanie włosów szczotką

Szczotka termiczna do prostowania włosów My Pro Magic Straight Brush Bellissima dostępna jest na stronie notino.pl w cenie około 260 zł.

 

Podsumowując:

Gdybym ponownie miałam zamówić szczotkę prostującą włosy, bez wątpienia wybrałabym My Pro Magic Straight Brush Bellissima. Jest to model, który całkowicie spełnia moje oczekiwania. Ma piękny design, świetnie prostuje włosy i robi to naprawdę szybko! Idealne urządzenie do codziennego użytku.

Podoba Ci się ten wpis? Podaj go dalej i zostaw komentarz.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde