Prezent na 25-lecie ślubu

Pytanie do osób po ślubie. Ile to już lat minęło, którą rocznicę ślubu będziecie obchodzić w tym roku? U nas 30 kwietnia wybije 7 lat. Nie wierzę jak ten czas szybko biegnie! Z drugiej strony, czuję jakby to było znacznie dłużej. Przez te 7 lat mieliśmy wiele pięknych chwil, ale również i tych gorszych, cały czas jednak idziemy do przodu. Mamy wiele celów, które chcemy osiągnąć i liczymy, że w końcu się nam to uda.

 

Mój dzisiejszy wstęp nie bez powodu, bo przygotowałam listę prezentów, które mogą sprawdzić się na okrągłe 25-lecie ślubu.

 

Pomysł na prezent na 25-lecie małżeństwa

25 lat małżeństwa to na prawdę sporo. Nie każdej parzę udaje się tyle razem wytrzymać. Taka rocznica o czymś świadczy. O tym, że bez względu na wszystko, mimo wszelkich przeciwności losu, jesteście dla siebie stworzeni. To piękna liczba, którą powinno się w należyty sposób uczcić. Pomysłów na świętowanie może być wiele, ale najczęściej w gronie rodziny organizuje się niewielkie przyjęcie. Jaki kupić prezent gdy zostaniesz zaproszona/y na taką imprezę?

Wszystko zależy od tego jak blisko jesteś z parą, która będzie obchodzić swoje 25-lecie. Dzisiaj jednak przedstawię kilka uniwersalnych upominków.

Prezent na 25 lecie ślubu powinien w nawiązywać do okazji, dlatego doskonale sprawdzą się tutaj produkty personalizowane.

 

Skrzynka na korki i inne akcesoria do wina

Kto nie lubi lampki dobrego wina? Doskonałym pomysłem będą akcesoria do wina typu: kieliszki, zestaw, w którego skład wchodzi otwieracz, efektowne zatyczki, termometr do mierzenia temperatury, obrączka na szyjkę butelki zabezpieczająca przed kapaniem, a może skrzynka na korki po winie?

Skrzynka na korki i inne akcesoria do wina

Album z nadrukiem

Album zawsze jest dobrym pomysłem, by po pierwsze mieć pamiątkę, a po drugie zmotywować się do wywołania zdjęć.

Album z nadrukiem

Szkatułka na zegarki

Osoby obdarowywane lubią nosić biżuterię? Spraw im prezent w postaci szkatułki, w której zmieszczą kilka ulubionych egzemplarzy.

Szkatułka na zegarki

Statuetka kryształowa

Świetnym, nietuzinkowym pomysłem na prezent może być kryształowa statuetka z zegarkiem i dedykacją. To niezwykła pamiątka, która ozdobi półkę w salonie lub sypialni.
Statuetka kryształowa

Oczywiście to tylko kilka propozycji. Na stronie Murrno znajdziesz wiele innych rzeczy, które mogą sprawdzić się na prezent: biżuteria, kalendarze, artykuły piśmiennicze itp. Koniecznie do nich zajrzyj!

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde