Kuracja przeciw wypadaniu włosów i stymulująca ich wzrost – DERMEDIC

Co na wypadanie włosów?
Szybka aktualizacja o moich włosach: jesienna pora roku nie sprzyja moim włosów. Niestety stają się wówczas cienkie i lubią wypadać. Zdecydowanie ma na to wpływ przesilenie. W tym czasie skupiam ogromną uwagę na ich pielęgnacji. Dużo częściej stosuję oleje, preparaty przeciw wypadaniu i wspomagające porost włosów. Stawiam na sprawdzone kosmetyki! Najgorszy stan moich włosów zaobserwowałam początkiem października, na szczęście szybko zareagowałam i teraz wróciły już do normalności. 

Co polecę na wypadanie włosów i na ich szybki porost?

Z racji moich wieloletnich przeżyć z włosami i tym jak długo próbowałam walczyć z ich wypadaniem mogę śmiało napisać, że mam kilka marek kosmetycznych, które pomogły mi w walce i które z przyjemnością polecę. Jedną z takich marek jest Dermedic - ich kosmetyki przyczyniły się do wzrostu moich włosów za co jestem niezmiernie wdzięczna.

 

Kuracja przeciw wypadaniu włosów i stymulująca ich wzrost

Marka Dermedic w swojej ofercie posiada serię kosmetyków Capilarte, które polecane są w przypadku łysienia oraz nadmiernego wypadania włosów, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To kompleksowa linia pomagająca w utrzymaniu włosów w dobrej kondycji. W skład tej serii wchodzą 4 kosmetyki: 
  • Szampon kuracja stymulująca wzrost włosów;
  • Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów;
  • Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów;
  • SEBU-BALANCE Szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry.

Już kolejny raz używam trzech z nich - poniżej krótko o nich wspomnę.

Co na wypadanie włosów?

Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów, Capilarte, Dermedic

Serum mieści się w wygodnej w użytkowaniu 150 ml butelce, do której dołączony został szpiczasty aplikator, wyglądem przypominający lejek. Szata graficzna opakowania charakterystyczna dla marki Dermedic. Serum ma postać przeźroczystego, rzadkiego płynu, który w zasadzie jest bezwonny. Po nałożeniu na skórę głowy nie zauważyłam by przetłuszczał włosy, nie podrażnia skóry, nie piecze i nie swędzi. Składniki aktywne zawarte w serum to: Kompleks PilotantumTM, ProcapilTM, Kofeina, Sok z brzozy, D-Panthenol, Gliceryna. Zadaniem serum jest: wydłużanie cyklu życia włosa, regeneracja, poprawa witalności, stymulacja mikrokrążenia skóry głowy, hamowanie produkcji dihydrotestosteronu (DHT), zagęszczenie i porost włosów.

Cena serum Capilarte, Dermedic to około 51 zł.

Co na wypadanie włosów?

Szampon kuracja stymulująca wzrost włosów, Capilarte, Dermedic

Szampon znajduje się w 300 ml butelce w kolorze biały i szacie graficznej charakterystycznej dla marki Dermedic. Butelka zamykana jest na zatrzask. Konsystencja szamponu to gęsty płyn w kolorze perłowym, który pod wpływem kontaktu z wodą ładnie się pieni, a przy tym oczyszcza skórę. Składniki aktywne zawarte w szamponie: Kompleks PilotantumTM, ProcapilTM, Ekstrakt z komórek macierzystych jabłoni, Ekstrakt z bazylii królewskiej, Kofeina, Zincidone, D-Panthenol, Witaminy E i C, Gliceryna. Zadaniem szamponu jest odżywienie i wzmocnienie komórek mieszków włosowych, ograniczenie wypadania, zwiększenie objętości i grubości.

Cena szamponu Capilarte, Dermedic to około: 50 zł.

 

Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów, Capilarte, Dermedic

W przypadku tego szamponu butelka wykonana jest z brązowego, przeźroczystego plastiku, który uzupełniono etykietą charakterystyczną dla marki Dermedic. Podobnie jak w przypadku poprzedniego produktu, tak i tutaj jest zakrętka zamykana na zatrzask. Środek butelki to 300 ml przeźroczystego płynu o brązowym zabarwieniu, który pod wpływem wody ładnie się pieni i przyjemnie pachnie. Składniki aktywne zawarte w szamponie to: Kompleks PilotantumTM, ProcapilTM, Ekstrakt z ziaren fasoli guar, Zincidone, D-Panthenol, Witaminy E, C i PP, Lactilglutammato, Gliceryna. Jego działaniem jest: poprawa ukrwienia mieszka włosowego i kondycji jego komórek budulcowych, pobudzenie cebulek, wzmocnienie i odżywienie włosów.

Szampon Capilarte, Dermedic dostępny jest w cenie około: 40 zł.

Co na wypadanie włosów?

Co daje kuracja z kosmetykami Dermedic?

Przede wszystkim, aby zobaczyć efekty kuracji należy po nią sięgać regularnie. Prezentowany przeze mnie zestaw spokojnie wystarczy na około 3 miesiące stosowania. Szampony można stosować zamiennie, by nie przyzwyczaić skóry głowy do jednego. Efekt widoczny u mnie to przede wszystkim mniejsza ilość wypadających włosów, porost małych baby hair oraz wzmocnienie włosów i poprawa ich kondycji. Bez problemu tą kurację polecę osobom, które mają problemy z włosami podobne do moich. Co dla mnie istotne, cena tych kosmetyków nie jest wcale wygórowana tym bardziej, że mają dużą wydajność, a przy tym świetnie spełniają swoje działanie. Dlatego też jeśli szukasz skutecznych preparatów, które pomogą Ci walczyć z wypadaniem włosów wypróbuj Dermedic. Jestem prawie pewna, że pokochasz je tak jak ja.

Pierwszy raz po kurację Dermedic sięgnęłam jakieś trzy lata temu i byłam zachwycona. Teraz gdy tylko problem z włosami nawraca szybko sięgam po ich produkty, bo wiem, że mogę im zaufać.

Napisz w komentarzu czy znasz markę Dermedic.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde