Kolejny raz zmieniłam wystrój w swoim domu z plakatami Poster Store + kod rabatowy z okazji Black Friday

Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Nadszedł ten dzień – czarny piątek! Czas na świąteczne zakupy i liczne promocje. Zamierzasz coś kupić, a może już udało Ci się zrobić zamówienie z samego rana?  Jeśli dopiero przymierzasz się do zakupów będę miała dla Ciebie niespodziankę!

 

Zmiana wystroju z Plakatami Poster Store

To już kolejny raz kiedy odmieniam wnętrze swojego domu plakatami Poster Store i czuję, że nie ostatni! Zawsze gdy zależy mi na niewielkiej zmianie wystroju w domu, stawiam na plakaty w skandynawskim stylu, które z przyjemnością zamawiam na stronie Poster Store. To właśnie z nimi mam gwarancję szybkiej zmiany, która na pewno przypadnie mi do gustu.

Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store
Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Tym razem robiąc zamówienie postawiłam na coś zupełnie innego niż zwykle, a to dlatego, że wybrałam ramki w kolorze drewna oraz w kolorze miedzi. Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie wpadłam! Drewniane ramki w towarzystwie natury wpisały się w moim domu idealnie! Ociepliły wnętrze i nadały mu charakteru. Natomiast miedziane ramki połączone z plakatami, na których widnieją kwiaty, prezentują się doskonale! Wyciszają i nadają pomieszczeniu takiego spokoju.

Jak już wiesz bardzo często zmieniam wystrój w swoim domu dzięki plakatom, do czego chcę zachęcić również i Ciebie! To niewielkie dodatki, które potrafią dodać klimatu oraz całkowicie zmienić otoczenie. Koniecznie wypróbuj takich zmian, a jeszcze łatwiej będzie Ci korzystając z rabatu!

Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Kod rabatowy do sklepu Poster Store

Jeśli ogarnął Cię już zakupowy szał i masz ochotę odrobinę odmienić wnętrze w swoim domu lub mieszkaniu zajrzyj na Poster Store i wybierz dla siebie obrazy. Z moim kodem dyedblonde55, otrzymasz aż 55% rabatu na plakaty (oferta nie obowiązuje plakatów z kategorii Selection oraz ramek). Kod ważny jest od dzisiaj 26 listopada do 30 listopada do północy!

Koniecznie daj znać w komentarzu jakie zakupy dzisiaj planujesz.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde