Ogród japoński Siruwia – pomysł na spędzenia dnia inaczej niż zwykle

Ogród Japoński w Polsce
W jaki sposób najchętniej spędzasz wolne dni? Należysz do grupy osób bardziej aktywnych czy raczej leniuchujesz? U mnie wszystko zależy od sytuacji. Jeśli jest to wolne po tygodniu w pracy, to z przyjemnością leniuchuję, w końcu kiedyś trzeba odpocząć. Nie mam też jednak problemu z wyjściem na spacer, przejażdżką rowerową czy małą wycieczką. Tak jak wspomniałam wszystko zależy od sytuacji i samopoczucia.

Jeśli szukasz fajnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu w inny sposób niż zazwyczaj przychodzę z pomocą.

 

Ogród japoński Siruwia

Ogród japoński Siruwia położony jest w miejscowości Przesieka, w Karkonoszach w pobliżu Karpacza i Szklarskiej Poręby. To miejsce, w którym spotkasz ciekawy pejzaż z orientalną roślinnością. Siruwia to bajkowe miejsce przybliżające kulturę wschodu. Wielobarwne krzewy, strumyki, alejki, wszystko to sprawi, że poczujesz się jak w Japonii. Jeśli jesteś miłośnikiem nietypowych roślin, lubisz spacery w pięknym otoczeniu, chcesz spędzić czas z rodziną inaczej niż zwykle lub po prostu chcesz się zrelaksować, świetnym pomysłem będzie właśnie wizyta w ogrodzie japońskim  Siruwia. Sama ze swojego doświadczenia wiem, że wizyta w takim ogrodzie to niezwykłe doświadczenie. Można zobaczyć wiele nowych roślin, a przy okazji spędzić miło czas.

Dodatkowym atutem ogrodu japońskiego Siruwia jest jego lokalizacja! Z racji, że ogród umieszczony jest w pobliżu Karpacza i Szklarskiej Poręby, można tam wybrać się na nocleg, a przy okazji jeden dzień poświęcić na wizytę w ogrodzie.

Szczegółowe informację na temat ogrodu japońskiego Siruwia znajdziesz pod linkiem - www.malajaponia.pl.

Koniecznie napisz w komentarzu czy lubisz takie miejsca.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde