Vanish – Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze

Jak dbać o ubrania? Vanish
Od ostatniego wpisu z Vanish moja szafa była już przeglądana przynajmniej 2 razy. Dużo rzeczy spakowałam, oddałam, a nawet sprzedałam. Jestem z siebie dumna! Tego typu porządki będę już robić regularnie. Tym bardziej, że po przeglądzie szafy mam znacznie spokojniejszą głowę. Chciałabym jeszcze dość do takiej rutyny, gdzie kupując ubrania pozbędę się takiej samej ilości z szafy. 

 

 

Jak dbać o ubrania? Vanish
Jak dbać o ubrania? Vanish
Jak dbać o ubrania? Vanish

Vanish – akcja zbierania niepotrzebnych ubrań do kontenerów w 500 sklepach Biedronka

Vanish idzie za ciosem i tym razem wystawia kontenery, do których możesz wrzucić wszystkie niepotrzebne ubrania. Akcja trwa od 12.08 do 08.09. Wrzucając ubrania, w których już nie chodzisz możesz ofiarować im drugie życie i wesprzeć Fundację Dziko, która działa na rzecz ratowania dzikich rzek znajdujących się w Polsce. 1 kg oddanych ubrań do kontenera to 1 zł dla Fundacji Dziko. 

Listę wszystkich sklepów Biedronka biorących udział w akcji znajdziesz na stronie https://oddajubrania.pl/.  


Jak dbać o ubrania? Vanish

Pamiętaj!

Do wyprodukowania 1 T-shirtu potrzebne jest aż 2500 litrów wody. Dlatego zacznij dbać o swoje ubrania i dawać im nowe życie. Możesz to zrobić wspierając akcję Oddaj Ubrania lub po prostu zacząć dbać o zawartość swojej szafy stosując produkty, które mają za zadanie przedłużyć ich żywotność. Sprawa jest prosta, wystarczy tak niewiele by pomóc naszemu środowisku.

P.s. Pretekstem do porządków może okazać się zbliżająca jesień.

Napisz czy zamierzasz przyłączyć się do akcji.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde