Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze – kampania Vanish

Vanish bielsze nie będzie
Przyznaj się i to szybciutko, jak u Ciebie wygląda oszczędzanie wody? Używasz znacznie więcej niż potrzeba, czy jednak starasz się ją oszczędzać? Ja robię co mogę i nie wylewam zbędnych ilości, do czego zachęcam wszystkich!

Nie wiem czy wiesz, ale do produkcji jednego T-shirtu, potrzeba, aż 2 500 litrów wody.

 

Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze

Marka Vanish, wpadła na fantastyczny pomysł stworzenia kampanii, która uświadamia ile litrów wody mieści się w naszych szafach. Tak, w szafach! Skoro do produkcji jednego T-shirtu potrzeba aż 2 500 litrów wody, to ile litrów wody masz w swojej szafie? Wstyd się przyznać, ale u mnie leje się z niej strumieniami. 

Vanish bielsze nie będzie
Vanish bielsze nie będzie

Uwielbiam zamawiać nowe ubrania - to takie małe uzależnienie. Moja garderoba jest wypełniona ciuchami, które często są przeze mnie niewykorzystywane. Dzięki kampanii marki Vanish, uświadomiłam sobie, że mogłabym ograniczyć swoje zakupy i postawić na minimalizm, nie tylko w wystroju wnętrz, ale i w garderobie. Od dziś, będę wybierać tylko te ubrania, które faktycznie będę na siebie zakładać – to moje nowe postanowienie, aby je zrealizować zacznę od porządków w garderobie. Ubrania, w których nie chodzę odsprzedam dalej lub oddam za darmo. Natomiast o ulubione ciuchy, zwłaszcza te, które darzę sentymentem postaram się bardziej zadbać w czym pomoże mi Vanish.

 

Skuteczne usuwanie plam w niskiej temperaturze

Markę Vanish zna chyba każdy, ich produkty cenimy przede wszystkim za skuteczność w usuwaniu plam, nawet w niskich temperaturach. Atutem środków czyszczących Vanish jest również to, że zapobiegają farbowaniu, zwalczają nieprzyjemny zapach oraz pozostawiają higieniczną czystość. Ich produkty dbają o to by przedłużyć życie ubrań przy okazji dbając o środowisko. W ofercie marki Vanish znajdziesz nie tylko środki do ubrań, ale i dywanów, tapicerek czy firan. W zasadzie wszystko co potrzebne by nasze otoczenie wyglądało pięknie.  

Vanish bielsze nie będzie

Kalkulator wody

Jeśli zastanawia Cię ile litrów wody znajduje się w Twoje szafie, kliknij w poniższy link, który przekieruje Cię na stronę kampanii, gdzie znajdziesz kalkulator wody. Kalkulator został opracowany przez ekspertów Fundacji Nasza Ziemia – pozwala on obliczyć jak dużo wody użyto do produkcji Twoich ubrań.

Jestem bardzo ciekawa jak u Ciebie wygląda oszczędzanie wody?

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde