Summer Black Friday – notino.pl

promocje na notino
Promocje – kto ich nie lubi? Najlepsze są takie, w których od razu widać, że cena spadła o więcej niż połowę. Sama uwielbiam polować na okazję, mam wtedy ogromną satysfakcję, a przy okazji gwarancję, że mój portfel aż tak nie ucierpi. 

Summer Black Friday

Tego roku Black Friday wypada 26 listopada, jednak Notino daje możliwość kupowania na przecenach przez cały tydzień, czyli od 22 do 28 listopada, ale UWAGA! Z racji, że do listopada daleko, Notino organizuje Summer Black Friday w lipcu. Tak wiec jeśli potrzebujesz czegoś do opalania, kosmetyków sprawdzających się w podróży, a może po prostu perfum lub produktów do makijażu, koniecznie odwiedź stronę Notino, gdzie wybór jest ogromy!

Summer Black Friday to 20 % zniżki, a więc nie przegap okazji! 

 

Co zamierzam kupić na Summer Black Friday 2021?

Tego roku postawię na kolorówkę. Mam ochotę na lekki podkład, który dopasuje się do mojej opalonej skóry. Planuję zamówić Lancôme Teint Idole Ultra Wear podkład o przedłużonej trwałości SPF 15, tym bardziej, że miałam już kilka jego próbek i byłam nimi zachwycona. Jest lekki, a jednocześnie fajne kryje i długo utrzymuje się na skórze. 
 Lancôme Teint Idole Ultra Wear podkład o przedłużonej trwałości SPF 15

Od dłuższego czasu mam też ochotę na wodę perfumowaną Hermès Twilly d’Hermès - czuję, że ten zapach może mi się bardzo spodobać, w końcu ma on w sobie moje ulubione połączenie pomarańczy z kwiatami. 

 Hermès Twilly d’Hermès woda perfumowana dla kobietDKNY Nectar Love woda perfumowana dla kobiet

Równie dużą ochotę mam na wodę perfumowaną DKNY Nectar Love. Jest to dość popularny zapach, a więc chętnie sprawdziłabym go u siebie. Robiąc zakupy na stronie notino.pl podczas Summer Black Friday, poszukam również zapachu dla mojego męża. Może skuszę się na markę Gucci, kto wie.

Jestem ciekawa czy korzystasz z okazji, czy nie patrzysz i jeśli czegoś potrzebujesz to po prostu to kupujesz. Napisz w komentarzu.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde