Fotobum, zniżka na zakupy

Planer Fotobum
Jak Twoje samopoczucie? Kiedy wybierasz się na urlop? A może już jesteś po, albo w trakcie? Ciekawi mnie na co stawiasz w te wakacje. My, wspólnie z mężem, już powoli snujemy plany i mocno liczymy, że uda się zorganizować dłuższy urlop w lipcu. Zobaczymy co życie przyniesie.

Znasz stronę Fotobum?

O stronie Fotobum, pisałam już kilkukrotnie na moim blogu. Także, jeśli regularnie czytasz moje posty, na pewno już ją znasz. Jednak od mojego ostatniego wpisu coś się u nich zmieniło. Mianowicie poszerzyli swój asortyment o kilka fajnych propozycji. W ofercie Fotobum, oprócz zdjęć, magnesów kalendarzy, czy plakatów, znajdziesz też etui na telefon, koszulki z nadrukiem, zestawy prezentowe, podkładki pod myszkę, fotokubki, planery itp. Jest w czym wybierać. To świetna opcja jeśli szukasz nietuzinkowego, osobistego prezentu dla kogoś bliskiego.

*Polecam przede wszystkim genialne planery i moje ulubione magnesy, które służą mi jako znaczniki na mapie świata. 

Planer Fotobum

KOD RABATOWY DO SKLEPU Fotobum

Bez zbędnego przedłużania! W dzisiejszym wpisie chciałam podzielić się z Tobą kodem rabatowym do sklepu fotobum.pl. Z hasłem fptnwy, otrzymasz 10% zniżki na wszystkie fotoprodukty. Jeśli zamierzasz wydrukować zdjęcia dla siebie lub sprawdzić komuś fajny prezent korzystaj do woli. Sama mogę zapewnić Cię, że jakość oferowanych przez nich wyrobów jest na najwyższym poziomie.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde