Pheroamore, czyli stężone perfumowane feromony dla kobiet

Zmysłowy zapach Pheroamore
My kobiety lubimy ładnie pachnieć i zmieniać perfumy jak rękawiczki. W końcu trzeba mieć wybór bo nie każdy zapach pasuje do każdej sytuacji. Zgodzisz się ze mną? W dzisiejszym poście opowiem o moim odkryciu, o zapachu, który jest intensywny i pobudza zmysły.

 

Niesamowity zapach, podręczna buteleczka i trwałość tymi cechami mogę określić stężone perfumowane feromony dla kobiet od Pheroamore. Czym w ogóle one są?

 

Stężone perfumowane feromony dla kobiet

Feromony są naturalnymi związkami chemicznymi wydzielanymi przez wszystkie organizmy żywe. Feromony dla kobiet to atraktanty, które mają szerokie zastosowanie w kosmetyce, między innymi w perfumach. Ich zapach projektowany jest na podstawie składników mających na celu wzbudzić pożądanie i wpłynąć na poprawę samopoczucia. Pobudzają zmysły, dodają pewności siebie poprzez wzrost samooceny, wzbudzają zainteresowanie oraz dodają atrakcyjności. Takie właśnie są feromony. 
 
Zmysłowy zapach Pheroamore
Zmysłowy zapach Pheroamore

Zmysłowy zapach Pheroamore

Zapach mieści się w 15 ml perfumetce, która ma bardzo fajny aplikator w postaci rollera. Pewnie znajdą się osoby, które powiedzą, że jest to mało higieniczne z czym oczywiście się zgodzę, ale jakże wygodne. Perfumetka jest przezroczysta, a więc widać ile w środku jest płynu, przyozdobiono ją jedynie etykietką w czarno-białym kolorze i włożono do tekturowego pudełeczka.

Małe opakowanie sprawia, że jest to produkt doskonały do torebki, można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jest lekki i nie zabiera dużo miejsca. Ogromnym atutem tego zapachu jest niesamowita wydajność. Myślę, że przyczynia się do tego roller, gdyby dołączono tutaj klasyczny atomizer, pewnie szybko wypsikałabym buteleczkę. Tym samym cena 179 zł, aż tak bardzo nie przeraża. 

 

Zmysłowy zapach Pheroamore
Zmysłowy zapach Pheroamore

Zapach Pheroamore jest niesamowity i tak jak wcześniej napisałam potrafi rozbudzić zmysły. Jest intensywny i najlepiej działa wówczas gdy połączy się z ciałem, podkreślając jego naturalny zapach. Jego aromat nie dość, że mocny to również jest słodki i bardzo kobiecy. Doskonały by podkreślić pewność siebie i dodać siły w trudnych sytuacjach. Szczerze, nie sądziłam, że tak mocno się z nim polubię. Aktualnie sięgam po niego notorycznie i na tą chwilę nie wyobrażam sobie zmiany na coś innego. Myślę, że gdy flakonik zrobi się pusty, zamówię kolejny i kolejny...

Tak jak już napisałam mimo sporej ceny, Pheroamore jest warty wypróbowania. Na pewno spodoba się kobietom, które chcą nieco bardziej się podbudować.

Jestem ciekawa czy znasz stężone perfumowane feromony dla kobiet Pheroamore i co o nich sądzisz.

*Wpis powstał przy współpracy z Warszawską Grupą Mediową.

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde