Znasz stronę Wholesale7?

Wholesale7, co to w ogóle za strona?
Ostatnio pojawiło się na moim blogu dużo przeglądów, ale widzę, że je lubicie więc dlaczego miałabym ich nie robić? Dzisiaj przychodzę z kolejną stronką - Wholesale7. Może już ją znasz, ale jeśli nie to postaram się ją w skrócie przedstawić. 

Wholesale7, co to w ogóle za strona?

Wholesale7 to jeden z większych sklepów internetowych (sklep za 5 dolarów), a w zasadzie dostawców odzieży w Chinach. Działa od 2013 roku dostarczając produkty w przestępnej cenie takie jak: suknie, spódnice, topy, stroje kąpielowe, spodnie itp. Znajdziesz tam również torebki (torebki wholesale) i inne akcesoria. Co ważne wszystko dostępne na każda porę roku. Jeśli w zimie szukasz stroju kąpielowego, to właśnie tam go znajdziesz.

Sklep posiada niewiarygodnie dużą ofertę. Co najlepsze w rozmiarach od najmniejszych do tych większych. Dla każdego coś dobrego. Oczywiście w ofercie mają również odzież dla Panów i dla dzieci. Sama przyznam, że jestem zauroczona ich letnim asortymentem zwłaszcza jeśli chodzi o kapelusze i stroje kąpielowe. Również ich oferta opasek do włosów, zwłaszcza tych w kształcie turbanu przyciąga uwagę – są obłędne i pewnie jedną z nich w niedługim czasie zamówię!


Wholesale7, co to w ogóle za strona?Wholesale7, co to w ogóle za strona?Wholesale7, co to w ogóle za strona?

Zamawiam przez Internet

Już nie raz wspominałam ale co tam, powtórzę się. Od dłuższego czasu większość rzeczy zamawiam przez Internet. Stacjonarnie kupuję jedynie żywność i drobne materiały budowlane, reszta online. Przyzwyczaiłam się już do tego tak bardzo, że kompletnie nie brakuje mi chodzenia po sklepach. Czas, który poświęcałam na przechadzki po galeriach wolę teraz poświęcić na coś przyjemniejszego, ciekawe jak to jest u Ciebie. Przeszkadza Ci fakt zamkniętych sklepów, czy dla Ciebie to bez znaczenia? Daj znać w komentarzu!

A ja tymczasem życzę Ci pięknego dnia (oby słonecznego) i odpoczynku.

P.s. Co z tą pogodą? Będzie wiosna czy nigdy się jej nie doczekamy? W maju liczę na pięknie kwitnące drzewa J. Może uda mi się stworzyć ciekawe zdjęcia, które wzbogacą mojego Instagrama. 

Do następnego!

Komentarze

INSTAGRAM @dyedblonde